Mali prezesi wielkich firm!

Będą produkować czekoladę, która będzie wywoływać szczęście? A może zaprojektują samoloty? Na półkach sklepowych odnajdziemy rewolucyjne kremy odmładzające? Z fotelu prezesa nie ma rzeczy niemożliwych! W Dzień Dziecka podopieczni AKADEMII PRZYSZŁOŚCI staną na czele największych polskich firm.

Każde dziecko może zostać prezesem

Podopieczni Akademii Przyszłości świętują Dzień Dziecka.

„Dziecko na fotelu prezesa” – tak mali studenci AKADEMII PRZYSZŁOŚCI świętują Dzień Dziecka. Tego dnia zasiadają na fotelach prezesów znanych firm. Dzięki temu dzieci, które na co dzień słyszą, że nie rokują, mogą zobaczyć swoją przyszłość z nowej perspektywy.

Polecane wideo:

A będzie się działo…

BP Polska, ASTOR, WEDEL, Instytut Lotnictwa EDC oraz media - między innymi te firmy z początkiem czerwca na jeden dzień zyskają nowych prezesów. Dzieci Dzień Dziecka rozpocznie się zwiedzaniem firmy oraz poznawaniem pracowników. Punktem kulminacyjnym wizyty jest fotel prezesa! A potem będzie się działo! Wydawanie poleceń służbowych, podpisywanie dokumentów, wymiana wizytówek i wydawanie decyzji prosto z fotela prezesa! Kto wie co się zdarzy?

Bo wszystko jest możliwe!

Wyprodukują czekoladę, która uszczęśliwi wszystkich ludzi? Zaprojektują nowe samoloty? Może pojawi się rewolucyjny krem odmładzający! W radiu i telewizji, będą pojawiały się tylko i wyłącznie pozytywne informacje! A może wszyscy dostaniemy podwyżki? Benzyna za 1 grosz? To wszystko jest możliwe! Dzieci będą mogły poczuć jak smakuje sukces. Na co dzień słyszą, że nie rokują. Mają zaniżone poczucie własnej wartości i nikt w nie nie wierzy. W AKADEMII PRZYSZŁOŚCI raz w tygodniu spotykają się z tutorem - studentem, który pomaga im w nauce i przygotowuje do samodzielności w dorosłym życiu.

Oprócz Dnia Dziecka mali studenci AKADEMII PRZYSZŁOŚCI mają inne święta, które mają rozbudzać marzenia i wiarę we własne siły. Podobnie działają spotkania z ambasadorami AKADEMII m. in. Szymonem Majewskim, Julią Kamińską, Darią Widawską czy innymi.

Komentarze
Artykuły Aktualności
Aktualności

"Sceny z życia smoków" powracają!

Znasz już historię i przygody smoka, żaby, krokodyla i innych bohaterów fantastycznego świata? Czas, aby poznało je także twoje dziecko. Do księgarń powraca kultowa książka Beaty Krupskiej Sceny z życia smoków, która po raz pierwszy pojawiła się w 1987...

Aktualności

Klinika nOvum

Klinika nOvum

Klinika nOvum od 18 lat pomaga parom bezskutecznie starającym się o dziecko.

Aktualności

Akcja charytatywna Ence Pence

Akcja charytatywna Ence Pence

Ostatnio do akcji dołączył Przemek Kossakowski. Bransoletki Ence Pence, których sprzedaż wspiera akcję. Znane osoby zaangażowane w akcję "Pokoloruj dzieciom świat".

Aktualności

In vitro a założenie rodziny

In vitro a założenie rodziny

In vitro - czym jest dla małżeństwa? In vitro ma swoich przeciwników i zwolenników. Warto poznać więc zarówno wady, jak i zalety programu in vitro.

Aktualności

Targi "Moje Dziecko"

Targi "Moje Dziecko"

Targi "Moje Dziecko" odbędą się 31.08-01.09.2013 w Hali Torwar w Warszawie.

Aktualności

Zabawa podczas gry "Mały Książę"

Zabawa podczas gry "Mały Książę"

"Mały Książę" to zabawa dla całej rodziny! Stwórz Małemu Księciu planetę - wybieraj kafelki, buduj planetę i podliczaj jej wartość. Budujemy planetę Amelka (córeczka Alicji) już wie, jak stworzyć idealną planetę dla Małego Księcia.

Aktualności

Blender BRAUN MR 570

Blender BRAUN MR 570

Blender marki BRAUN to sprzymierzeniec zabieganych rodziców, którzy chcą w krótkim czasie przyrządzić coś pysznego dla dziecka.