II edycja Kids&Family Marketing Day

Portal parenting.pl objął patronatem medialnym II edycję Kids&Family Marketing Day, który odbędzie się w Warszawie już 16 kwietnia br. To jedyne wydarzenie w Polsce sprofilowane na marketing dziecięcy i familijny.

Na konferencji zaprezentowane zostaną udane kampanie marketingowe z określeniem budżetu, grupy docelowej i efektu końcowego. Organizatorzy konferencji dołożą wszelkich starań, aby w ciągu jednego dnia przekazać kompleksową wiedzę, jak kształtować komunikację z dziećmi i ich rodzicami. Do współpracy zaproszono specjalistów, którzy odnieśli sukces w planowaniu i realizacji skutecznych kampanii promocyjnych dla marek dziecięcych i familijnych, m.in. Marcina Maja, Pawła Tkaczyka czy Katarzynę Krzywicką-Zdunek.

Więcej szczegółów na stronie internetowej.

Redakcja parenting.pl, ponad rok temu
Komentarze

DYSKUSJE NA FORUM

Artykuły Patronaty
Patronaty

Arka Zwierzaków - gra planszowa

Arka Zwierzaków - gra planszowa

Gra dla dzieci i ich rodziców Chcesz pomóc Noemu uratować zwierzęta przed zagładą? Zagraj! 84 żetony zwierzaków Układaj zwierzaki i pilnuj ich bezpieczeństwa. Słoń Ogromny słoń musi mieć odpowiednie dla siebie lokum. Kameleon Nakarm kameleona, aby w czasie...

Patronaty

Bajkowy krawiec

Bajkowy krawiec

Zapraszamy do posłuchania utworu z albumu "Piosenki dla przedszkolaka cz. 6. Abrakadabra"!

Patronaty

Dr Harvey Karp

Dr Harvey Karp

Pozycja książkowa dla rodziców niemowląt pozwoli im lepiej zrozumieć swoje maluchy.

Patronaty

Wiersze twórcy Kubusia Puchatka

Wiersze twórcy Kubusia Puchatka

"Kiedy byliśmy bardzo młodzi" A. A. Milne Piękne i pełne optymizmu wiersze twórcy Kubusia Puchatka sprawiają, że każda chwila dziecka z książką staje się przyjemnością.