Dzień Dziecka z MiniMini+

W Dniu Dziecka MiniMini+, jedyny polski kanał dla dzieci, zaprezentuje niecodzienny program ułożony przez małych widzów. Tego dnia odbędą się konkursy, a w kilkunastu miastach Polski zorganizowane będą atrakcyjne zabawy dla dzieci. Pierwszego czerwca na antenie MiniMini+ pojawią się bajki, które drogą głosowania wybiorą widzowie. Dzieci będą mogły wziąć udział w trzech konkursach z nagrodami, a w weekend w dniach 1-3 czerwca w 19 miastach Polski odbędą się festyny dla dzieci zorganizowane wspólnie z CYFRĄ+ w popularnych centrach handlowych.

Polecane wideo:

Święto dzieci na antenie MiniMini+

Pierwszego czerwca w godzinach 14-17 na antenie MiniMini+ zostanie wyemitowanych 10 seriali, które wcześniej zostaną wybrane przez widzów w czasie głosowania. Na swoją ulubioną bajkę można głosować od 27 maja na stronie internetowej MiniMini+. Stacja wyemituje również pełnometrażowe filmy animowane: "Tomek i przyjaciele: Bohater torów" (piątek, 01.06, 18:40) oraz "Ciekawski George 2" (sobota, 02.06, 18:40).

W dniach 1-3 czerwca po raz piąty w centrach handlowych w Polsce odbędą się festyny dla dzieci zorganizowane przez MiniMini+ oraz platformę CYFRA+. Dzieci będą mogły wziąć udział we wspólnym rysowaniu, śpiewaniu oraz konkursach z nagrodami. Aby wygrać jedną ze 100 nagród, wystarczy przynieść własnoręcznie wykonaną pracę ukazującą podwodny świat ulubienicy dzieci – Rybki MiniMini. Dzieci będą mogły wygrać pluszowe poduszki, książki z przygodami Rybki MiniMini, płyty "Piosenki Rybki MiniMini o zwierzętach" i "Przeboje Rybki MiniMini 2", oraz wiele innych atrakcyjnych upominków.

Konkursy dla dzieci

Stacja MiniMini+ przygotowała ciekawe konkursy dla dzieci. Pierwszego czerwca odbędzie się konkurs na antenie stacji. Między 9 a 18 co godzinę będzie można odpowiedzieć na pytanie związane z jedną z bajek. Co godzinę wygra 10 osób, które w najkrótszym czasie wyślą mailem właściwą odpowiedź (odpowiadać można maksymalnie pół godziny od zadania pytania).

MiniMini+ organizuje również konkurs plastyczny przeznaczony dla przedszkoli. Współorganizatorem konkursu jest Społeczny Instytut Wydawniczy Znak. Aby wziąć udział w konkursie, należy przesłać do 05.06.2012 pracę przedstawiającą podwodny, bajkowy świat Rybki MiniMini. Na zdobywców trzech pierwszych miejsc czekają nagrody pieniężne w wysokości 700, 500 i 300 złotych. Do wygrania są również płyty MiniMini+, pluszowe poduszki oraz książki o przygodach Rybki MiniMini+.

Czytelnicy Magazynu MiniMini+ mogą wziąć udział w konkursie organizowanym przez MiniMini+ oraz wydawnictwo Media Service Zawada. Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest przesłanie pracy przedstawiającej ulubionego bohatera bajek jadącego na wakacje. Prace należy przesyłać do 04.06.2012 roku na adres współorganizatora konkursu. Do rysunku należy dołączyć kupon wycięty z Magazynu MiniMini+ (nr 5/12) – przypominamy o konieczności wypełnienia kuponu. Lista zwycięzców konkursu pojawi się na stronie MiniMini+ oraz w 6. numerze Magazynu MiniMini+.

Komentarze
Artykuły Aktualności
Aktualności

"Sceny z życia smoków" powracają!

Znasz już historię i przygody smoka, żaby, krokodyla i innych bohaterów fantastycznego świata? Czas, aby poznało je także twoje dziecko. Do księgarń powraca kultowa książka Beaty Krupskiej Sceny z życia smoków, która po raz pierwszy pojawiła się w 1987...

Aktualności

Klinika nOvum

Klinika nOvum

Klinika nOvum od 18 lat pomaga parom bezskutecznie starającym się o dziecko.

Aktualności

Akcja charytatywna Ence Pence

Akcja charytatywna Ence Pence

Ostatnio do akcji dołączył Przemek Kossakowski. Bransoletki Ence Pence, których sprzedaż wspiera akcję. Znane osoby zaangażowane w akcję "Pokoloruj dzieciom świat".

Aktualności

In vitro a założenie rodziny

In vitro a założenie rodziny

In vitro - czym jest dla małżeństwa? In vitro ma swoich przeciwników i zwolenników. Warto poznać więc zarówno wady, jak i zalety programu in vitro.

Aktualności

Targi "Moje Dziecko"

Targi "Moje Dziecko"

Targi "Moje Dziecko" odbędą się 31.08-01.09.2013 w Hali Torwar w Warszawie.

Aktualności

Zabawa podczas gry "Mały Książę"

Zabawa podczas gry "Mały Książę"

"Mały Książę" to zabawa dla całej rodziny! Stwórz Małemu Księciu planetę - wybieraj kafelki, buduj planetę i podliczaj jej wartość. Budujemy planetę Amelka (córeczka Alicji) już wie, jak stworzyć idealną planetę dla Małego Księcia.

Aktualności

Blender BRAUN MR 570

Blender BRAUN MR 570

Blender marki BRAUN to sprzymierzeniec zabieganych rodziców, którzy chcą w krótkim czasie przyrządzić coś pysznego dla dziecka.