Dziecko Bliźniak

BLIŹNIĘTA 21.05 – 21.06. Urodzeni pod znakiem Bliźniąt są bardzo pracowici i towarzyscy oraz zdolne do przystosowania się w każdej sytuacji. Mimo pracowitości, Bliźnięta zaczynając coś, rzadko doprowadzają to do końca. Dzieci spod tego znaku bardzo chcą się zaprzyjaźniać ze wszystkimi i łatwo ulegają wpływom. Maluchy, które chcą zbierać otrzymywane od rodziców kieszonkowe, mimo najszczerszych chęci nie będą potrafiły odłożyć ani grosza. Wydadzą wszystko na błahostki.

Polecane wideo:

1. Horoskop dla dzieci spod znaku Bliźniąt

Mają miłą powierzchowność i są bardzo uczuciowi. Cechuje ich chęć pomagania wszystkim – nie tylko ludziom ale i zwierzętom. Są bardzo bystrzy, roztropni, ale i przebiegli. Bardzo lubią poświęcać się nauce, nieustannie coś odkrywać. Chłopcy spod tego znaku to żywe srebra, szybko się nudzą - receptą na to jest wymyślanie skomplikowanych i kreatywnych zabaw.

Są bardzo ciekawskie i chcą od zaraz wszystko wiedzieć. Zachwycają gości bogactwem swojego języka oraz błyskotliwością. Dziewczynki Bliźnięta bardzo lubią główkować i wciąż szukają sobie zagadek do rozwiązania. Jeśli nie mają nad czym dumać, bardzo szybko się nudzą.

2. Bliźnięta w szkole i w zabawie

Bliźniętom bardzo trudno skupić się na jednej rzeczy. W szkole nie potrafią podporządkować się metodom nauki narzuconym przez program, przez nauczycieli. Ponieważ to znak, który potrzebuje nieustannych zmian, bliźnięta nie potrafią skoncentrować się na jednym przedmiocie. Cenią sobie różnorodność i ciągłe rozwijanie się pod wieloma kątami. Mimo braku skupienia, zawsze mają dużo do powiedzenia.

W zabawie zodiakalne bliźnięta nie potrafią być same. Zawsze potrzebują kompana do psot. Nie nadają się raczej do gier wymagających współzawodnictwa, ze względu na brak cierpliwości. Uwielbiają zabawy zręcznościowe, logiczne, wymagające myślenia. Byleby komunikować się z innymi.

Idealne imiona dla Bliźniąt:

  • Jacek, Przemysław, Robert, Sylwester;
  • Izabela, Krystyna, Maja, Weronika.
Ewelina Niestrawska-Mazur, ponad rok temu
Ocena: 4.6

Kultura

Komentarze

DYSKUSJE NA FORUM

Poród

Nova2 • ostatni post 2 tygodnie temu

1

Żylaki

~nikolani • ostatni post 1 tydzień temu

5
Artykuły Kultura
Kultura

Zabawa w ciąży

Zabawa w ciąży

Jeśli tylko ciąża przebiega prawidłowo i dobrze się czujesz, nie ma przeciwwskazań, aby ten dzień spędzić z przyjaciółmi czy na balu sylwestrowym.

Kultura

Projekt Bajkowa drużyna

Projekt Bajkowa drużyna

"Bajkowa drużyna" to multimedialny projekt dla dzieci. Do pięknie wydanej, kolorowej książki dołączona jest płyta.

Kultura

Znak zodiaku Panna

Znak zodiaku Panna

Panny są bardzo bystre, mądre i racjonalne. Większość ich poczynań poprzedzona jest wieloma przemyśleniami i próbą racjonalnego podejścia do sprawy. Panna zawsze wszystko dokładnie analizuje, a gdy jest w centrum jakichś wydarzeń, mało co ucieka jej...

Kultura

Dziadkowie

Dziadkowie

O tym, że Dzień Babci i Dziadka już za progiem przypominają kalendarze, media, szkoły i przedszkola. Na pewno nie zapomnimy o energicznych Dziadkach naszych pociech.

Kultura

Kurczaki Luzaki

Kurczaki Luzaki

Książki z serii "Kurczaki Luzaki" obfitują w ciekawe historie. Wiele dzieci lubi elementy science-fiction, stąd duże zainteresowanie książką pt.: "Kosmiczne jajo". Dzieci mogą identyfikować się z postaciami z serii o Kurczakach Luzakach. Kolejna książka...

Kultura

Seria Błękitny Laptop

Seria Błękitny Laptop

Seria Błękitny Laptop dostarcza rodzicom materiału do rozmowy z dzieckiem o zagrożeniach związanych z korzystaniem z Internetu.

Kultura

Drzewko szczęścia

Drzewko szczęścia

Wydawnictwo Drzewko Szczęścia przedstawia zbór najpiękniejszych bajek.

Kultura

Myszka Norka

Myszka Norka

Kino Myszki Norki zaprasza dzieci na bezpłatne pokazy filmów dla najmłodszych.