Trwa ładowanie...

Pomagamy. Media dla fundacji. Zbiórka dla Antosia.

Antoś ma 20 miesięcy i śmiertelnie chore serce. Przeszedł już bardzo wiele, zbyt wiele na tak małe dziecko. 4 cewnikowania serca i 4 operacje serca ratujące życie. Przed malutkim chłopcem i jego rodzicami kolejna bitwa – zbiórka pieniędzy na całkowitą korektę serca. To od niej zależy życie Antosia.

Informacja prasowa

1. Skrajnie trudna dziesiątka, ale i duże nadzieje.

W skali trudności wady serca, gdzie 1 to choroba łatwa do wyleczenia, a 10 to skrajnie trudna, Antoś jest niestety mocną dziesiątką. Mały wojownik przeszedł w Stanach Zjednoczonych cewnikowanie serca i operację – nieplanowaną, tzw. poszukującą, mającą na celu odnaleźć naczynia, zrekonstruować tetnice płucne i podłączyć ją do płuc, szczególnie do lewego płuca bo tam było największe zagrożenie. Na szczęście operujący go profesor Hanley zrobił to, co zaplanował… Lewe płuco chłopca zaczęło pracować, co dało mu czas i zielone światło do dalszych działań - całkowita korekta serca! Jeśli się uda - Antoś może żyć, i to żyć jak zdrowe dziecko!

2. Koronawirus pokrzyżował plany

Antoś miał lecieć na operację w maju. Pandemia wirusa wymusiła zmianę terminu - nie jest wiadome kiedy lot będzie możliwy, dodatkowo zbiórka pieniędzy wyhamowała. Rodzice muszą wkrótce wpłacić klinice w Stanford 3,5 mln, tak by w momencie otworzenia się możliwości lotu i operacji - polecieć błyskawicznie. "Każda złotówka, każdy gest się liczy. Po prostu błagamy o pomoc dla Antosia. Pieniądze są tutaj kluczowe" - mówi Aleksandra Pawlak, mama chłopca. Pomóż i Ty nie wychodząc z domu: https://www.siepomaga.pl/pilne

Informacja prasowa

Polecane dla Ciebie

Pomocni lekarze

Szukaj innego lekarza

Komentarze

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.