Trwa ładowanie...

Polskie sześcioraczki wracają do domu. Mama pokazała urocze zdjęcie na Instagramie

Zobacz film: "Szczęśliwa babcia polskich sześcioraczków tuż po narodzinach wnucząt"

Klaudia Marzec, mama polskich sześcioraczków, niedawno zadebiutowała na Instagramie. Długo jednak musieliśmy czekać na jej pierwsze zdjęcie. Wreszcie jest! Jesteście ciekawi? My również!

Sześć identycznych łóżeczek ustawionych obok siebie w przestronnym i jasnym pokoju – oto, co możemy zobaczyć na pierwszym zdjęciu wrzuconym przez mamę sześcioraczków na konto na Instagramie. To moment oczekiwania, bo już za chwilę sześć wyjątkowych maluchów wróci do domu po miesiącach hospitalizacji.

Jeszcze nie tak dawno nowonarodzone sześcioraczki ważyły około 1000 g, czyli tyle, co paczka cukru. Jesteśmy bardzo ciekawi, jak wyglądają dzisiaj, ale jak widać na pierwsze instagramowe zdjęcie sześcioraczków z Krakowa, a dokładnie z Tylmanowej, będziemy musieli jeszcze poczekać.

Na swoich braci i siostry – Filipa, Tymona, Zosię, Kaję, Malwinę i Nelę – czeka najstarszy synek Klaudii i Szymona Marców – Oliwier, dla którego pojawienie się na świecie sześcioraczków jest również wielkim wydarzeniem.

Zobacz też: Sześcioraczki Gosselin - zobacz, jak dziś wyglądają!

Z doświadczenia mamy dwojga dzieci wiem, jak ważnym momentem w życiu dziecka i rodziców jest chwila powrotu ze szpitala do domu. Tym bardziej po tak długiej hospitalizacji, jak w przypadku krakowskich sześcioraczków. Tym bardziej, że to nie jedno a Sześć Szczęść na raz!

Tym Sześciu Szczęściom, małemu Oliwierkowi, rodzicom i całej rodzince polskich sześcioraczków życzymy wszystkiego, co najlepsze i najpiękniejsze, ale przede wszystkim dużo miłości! Witajcie w domu!

Zobacz też: Zdjęcie amerykańskich sześcioraczków robi furorę w Internecie

Polecane dla Ciebie

Pomocni lekarze

Szukaj innego lekarza

Komentarze

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.