Trwa ładowanie...

Pierwsze urodziny polskich sześcioraczków. Zobacz, jak zmieniały się przez ten czas

Avatar placeholder
21.05.2020 11:04
Pierwsze urodziny sześcioraczki świętowały tortem
Pierwsze urodziny sześcioraczki świętowały tortem (Instagram/szescioraczkipl)

20 maja 2020 r. polskie sześcioraczki skończyły rok. Mama dzieci podzieliła się z internautami zdjęciami z urodzin. Nie mogło zabraknąć tortu, a w zasadzie tortów, bo każdy jubilatów musiał zdmuchnąć swoją świeczkę na swoim torcie.

1. Urodziny sześcioraczków

Szczęśliwa mama, Klaudia Marzec, opublikowała zdjęcia, na których widać, jak sześcioraczki świętowały swoje pierwsze urodziny. Na zdjęciach opublikowanych w internecie można zobaczyć całą szóstkę, która musiała się zmierzyć ze swoją pierwszą urodzinową świeczką.

Pod zdjęciami dumna mama napisała "Dokładnie rok temu o godzinie 10:08 na świecie pojawił się Filip - pierwszy z sześcioraczków. Później co minutę na świat przyszły Zosia, Tymon, Nela, Kaja i... kiedy myślałam, że wszystkie dzieciaki są już w inkubatorach okazało się, że jest z nami jeszcze Malwina-nasza niespodzianka" – napisała na swoim profilu Klaudia Marzec.

Sześcioraczki mają urodziny
Sześcioraczki mają urodziny (Instagram)
Zobacz film: "Prof. dr hab. n. med. Hubert Huras opowiada o sześcioraczkach z Krakowa"

"Kochane dzieci życzę Wam zdrowia, zdrowia i jeszcze raz zdrowia! Aby kolejny rok był dla Was równie łaskawy co ten" – dodała mama.

2. Polskie sześcioraczki

Narodziny sześcioraczków to niezwykle rzadkie zjawisko, dlatego narodziny i pierwsze dni maleństw śledziła cała Polska. Nadal z resztą śledzi, ponieważ ich mama utworzyła konto na Instagramie, gdzie dzieli się zdjęciami pokazującymi to, jak wygląda ich dzień powszedni.

Sześcioraczki z Krakowa
Sześcioraczki z Krakowa (Instagram)

Sześcioraczki urodziły się w Krakowie. Na świat przyszły w tamtejszym Szpitalu Uniwersyteckim. Ze względu na skomplikowany poród lekarze zdecydowali się na cesarskie cięcie w 29. tygodniu ciąży.

Rekomendowane przez naszych ekspertów

Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze