Trwa ładowanie...

Pielęgnująca moc tradycji to nasza bajka

Avatar placeholder
02.08.2021 15:56
Materiał sponsorowany przez Herbal
pixabay
pixabay

Dawno, dawno temu, gdy lasy i łąki były znacznie bliżej nas, mądre i troskliwe kobiety zbierały zioła i rośliny. Wykorzystywały je do leczenia i profilaktyki wielu dolegliwości…

Dziś dobroczynną moc ziół i roślin potwierdzają liczne badania naukowe i pomimo tego, że żyjemy zdecydowanie dalej od natury – zainteresowanie tradycyjnymi recepturami roślinnymi nie maleje.

Na szczególną uwagę zasługują kosmetyki, których bazę stanowią ekstrakty roślinne, a ich dobroczynny wpływ na skórę i bezpieczeństwo stosowania zostały udowodnione w restrykcyjnie przeprowadzonych badaniach. Tylko takie kosmetyki warto włączyć do codziennej pielęgnacji delikatnej skóry dziecka.

Nowoczesne. Bezpieczne. Skuteczne i Delikatne

Linia kosmetyków Herbal Care KIDS, otacza delikatną skórę maluszków troską, łącząc mądrość medycyny naturalnej, przekazywaną przez kolejne pokolenia zielarek, z wiedzą naukowców i specjalistów Laboratorium Farmona. Dzięki tym kosmetykom każdy mały człowieczek będzie pod mądrą opieką roślin.

Pięknie proste? Jeśli spojrzeć na skład, to tak!

Lista składników w produktach Herbal Care Kids została ograniczona do absolutnego minimum - 13 składników, z których ponad 96% jest pochodzenia naturalnego. Emolienty zawarte w kosmetykach nawilżają, natłuszczają i wzmacniają naturalną barierę ochronną skóry dziecka, zapobiegając podrażnieniom oraz przesuszeniu. Bazą wszystkich kosmetyków jest sok z aloesu. Nie zawierają one również zbędnych substancji zapachowych. Wszystkie produkty są przeznaczone dla dzieci od 6 miesiąca życia i doskonale sprawdzają się w całościowej pielęgnacji w kąpieli i po niej.

Dobre z natury dla skóry i planety!

Kosmetyki Herbal Care Kids są w 100% wegańskie, nie są testowane na zwierzętach, a wszystkie ich naturalne składniki pochodzą ze zrównoważonych upraw.

Naturalna pielęgnacja od stópki po główkę.

Poznajcie naszą kremową emulsję z kwiatem bawełny i aloesem, która łagodnie myje, a dzięki emolientom delikatnie natłuszcza skórę zapobiegając jej przesuszeniu i podrażnieniom.

Dwufazowa oliwka do kąpieli z kwiatem migdałowca i aloesem łagodnie oczyszcza, natłuszcza i tworzy warstwę ochronną na powierzchni skóry.

Za to Delikatny żel do kąpieli i mycia 3 w 1 z kwiatem lnu i aloesem łagodnie oczyszcza skórę i włosy, pozostawiając je miękkie i łatwe do rozczesania.

Mamy też Łagodny szampon micelarny z kwiatem bławatka i aloesem łagodnie oczyszcza włosy, pozostawiając je miękkie i puszyste. Łatwo się spłukuje i nie szczypie w oczy.

Ultranawilżający balsam do ciała z kwiatem stokrotki i aloesem, łagodzi podrażnienia i uczucie swędzenia, szybko się wchłania pozostawiając na skórze lekki film ochronny.

A na koniec proponujemy emolientowy krem do twarzy z kwiatem nagietka i aloesem, który regeneruje skórę i skutecznie chroni ją przed czynnikami wewnętrznymi.

Materiał sponsorowany przez Herbal
Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze