Trwa ładowanie...
Przejdź na WP

Pielęgniarki bliźniaczki Tara i Tori przyjęły poród identycznych bliźniaków w szpitalu w Georgii

Do niesamowitego zdarzenia doszło, kiedy w szpitalu w Georgii przyszły na świat identyczne bliźniaczki: Emma i Addison Williams. Przy porodzie asystowały dwie pielęgniarki, które same są bliźniaczkami jednojajowymi. Zdjęcie zrobiło fororę w sieci.

Zobacz film: "Mama najpiękniejszych bliźniaczek walczy z hejtem"

1. Identyczne bliźniaczki trzymają identyczne bliźniaczki

Tara Drinkard i Tori Howard to bliźniaczki jednojajowe, których nie sposób od siebie odróżnić. Obie pracują w szpitalu w Georgii na oddziale położniczym. Pomimo tego, że pracują w tej samej placówce szpitalnej, nigdy wcześniej nie miały okazji razem asystować przy tak wyjątkowym porodzie, jak ten.

25 września pomagały przy odbieraniu niezwykłego porodu, ponieważ na świat przyszły identyczne bliźniaki. Dziewczynki urodziły się przez cesarskie cięcie w odstępie 3 minut. Addison i Emma Williams to wcześniaki, dlatego niezbędna była pomoc Tary i Tori.

Tori i Tora trzymają bliźniaczki
Tori i Tora trzymają bliźniaczki (YouTube)

"Kiedy tam wszedłem, bardzo się bałem, dziewczynki były takie małe, ale kiedy zobaczyłem, że trzymają je bliźniaczki, wzruszyłem się. Byłem w szoku. Wszystko mi pokazały i poradziły, żebyśmy pielęgnowali więź między nimi" – mówi ojciec bliźniaczek Brannan Williams.

Po kilku tygodniach dziewczynki opuścili szpital, jednak rodzice zamierzają dalej utrzymywać kontakt z Tori i Torą. Doceniają to, że przez kilka tygodni pielęgnowały dziewczynki z największą uwagą, dbając o ich siostrzaną więź.

Rodzice dziewczynek
Rodzice dziewczynek (Facebook)

"Tylko one mogły to zrozumieć i opiekować się naszymi córkami najlepiej. Nie mogliśmy sobie wymarzyć lepszego scenariusza" – podsumowuje matka dziewczynek.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Rekomendowane przez naszych ekspertów

Polecane dla Ciebie

Pomocni lekarze

Szukaj innego lekarza

Komentarze

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska S.A. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.