Przejdź na WP

Para schudła i postanowiła odnowić przysięgę małżeńską

Po 10 latach para zobaczyła swoje zdjęcia ze ślubu i postanowiła odnowić przysięgę małżeńską. 34-letnia Janice i 36-letni William Robertson postanowili schudnąć, gdy mężczyzna usłyszał druzgocącą diagnozę od lekarza. Otyłość spowodowała cukrzycę, która dla niego była bardzo niebezpieczna. Konieczne było zmienienie nawyków.

Ciało otyłych osób stopniowo przystosowuje się do przyjmowania większych dawek glukozy. Co w rezultacie prowadzi do cukrzycy. Objawami cukrzycy są m.in.: osłabienie, częste oddawanie moczu, senność, nadmierne pragnienie oraz szybkie męczenie się.

Odchudzanie należy zacząć od zmniejszania energii przyswajanej wraz z jedzeniem. Jednocześnie dieta powinna być zbilansowana, by zapobiegała efektowi jo-jo. Dobrym sposobem na zgubienie zbędnych kilogramów są też dobrze dobrane ćwiczenia.

Janice i William zmienili swoje, życie. Dziś są niezwykle szczęśliwi i zdrowi, a na nowych zdjęciach trudno ich rozpoznać.

Chcesz wiedzieć więcej? Zobacz nasze WIDEO.

Polecane dla Ciebie

Pomocni lekarze

Szukaj innego lekarza

Komentarze

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska S.A. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.