Przejdź na WP

Oszustwo podczas sprzedawania laktatora. Tego się nie spodziewali

Gdy dodajemy ogłoszenie o sprzedaży jakiegoś produktu musimy liczyć się z tym, że trafimy na nieuczciwego kupującego. Przekonał się o tym mieszkaniec Białegostoku, który próbował sprzedać w sieci laktator.

Zobacz film: "Mama musiała karmić na stojąco w pociągu"

1. Ogłoszenie o sprzedaży laktatora

Mieszkaniec Białegostoku wystawił na sprzedaż laktator elektryczny. Bardzo szybko znalazł się chętny na zakup tego urządzenia. Panowie umówili się na odbiór. Sytuacja była na tyle kuriozalna, że sprzedawca postanowił opisać ją na Facebooku Spotted: Białystok.

Podczas spotkania kupujący poprosił o możliwość pokazania żonie laktatora. Kobieta miała siedzieć w samochodzie wraz z bliźniakami. Sprzedający zgodził się, ale jako że był nieufny wyjrzał przez okno i spisał tablice rejestracyjne samochodu kupującego.

Po kilku minutach pan, który był zainteresowany laktatorem, wrócił, oddał urządzenie i szybko się pożegnał. Co się okazało?

2. Używany laktator zamiast nowego

Pomysłowy kupujący postanowił podmienić stary, prawdopodobnie zepsuty i brudny laktator na nowy, pod pozorem kupienia go. Gdy sprzedający zauważył pomyłkę od razu zadzwonił do kupującego. Ten jednak szedł w zaparte, że żadnej podmiany nie było.

Złote zasady dla karmiących piersią
Złote zasady dla karmiących piersią [8 zdjęć]

Bezpośrednio po porodzie w organizmie kobiety rozpoczyna się okres laktacji, który umożliwia karmienie...

zobacz galerię

Dopiero po informacji, że wokół domu są kamery, które nagrały całe zdarzenie, kupujący podrzucił laktator na przystanek obok domu sprzedającego. Przestraszył się konsekwencji.

Historia jest przestrogą dla osób sprzedających w sieci. Przedmiot, który sprzedajecie powinien się cały czas znajdować w zasięgu waszego wzroku. Inaczej może szybko zmienić właściciela.

Nieudana próba sprzedaży laktatora w sieci
Nieudana próba sprzedaży laktatora w sieci (123rf.com)

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Dowiedz się więcej:

Polecane dla Ciebie

Pomocni lekarze

Szukaj innego lekarza

Komentarze

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska S.A. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.