Trwa ładowanie...

„Opowieści Szidikura”

Informacja prasowa
(Materiał Parenting)

„Opowieści Szidikura” nie są zwykłymi bajkami. To pobudzająca i inspirująca podróż przez tajemniczy świat Tybetu, ze szczyptą magii i egzotyki, wciągająca niczym najciekawszy film, zarówno dzieci jak i dorosłych.

Dla dzieci i młodzieży jest wspaniałą szkołą kształtowania charakteru, otwierającą w ich sercach drzwi, prowadzące do ukształtowania dobrej, harmonijnej osobowości. Dla dorosłych, których oczy widziały już dużo, a uszy słyszały niejedno, będzie powrotem do źródła, za którym nieuchwytna tęsknota zapisana jest w głębi każdego z nas.

Skąd byśmy nie przyszli i dokądkolwiek nie podążali, do jakiego narodu należymy bądź jakim językiem mówimy – to wartościami cenionymi przez wszystkich są: Prawda, Miłość, Przyjaźń, Wierność, Wytrwałość, Szacunek, Pracowitość, Odwaga, Sprawiedliwość, Mądrość, Umiarkowanie, Cierpliwość – i może ponad wszystko – Radość Życia!

Autorowi Marianowi Bielickiemu, jako jednemu z nielicznych Europejczyków, dane było na początku lat 50-tych XX wieku podróżować po Tybecie. Zafascynowali go spotkani tam ludzie, odcięci od świata niebotycznymi zaporami górskich łańcuchów, żyjący tradycją, nakazami własnej religii, filozofii, moralności i obyczajów. Spędzając z nimi dnie na wędrówkach i noce przy ogniskach postanowił spisać przekazywane mu opowieści, z których powstała ta niezwykła książka. Obecne wydanie zostało zilustrowane przez Michała Motłocha – artystę, który potrafi uchwycić tekstowy wątek i nadać mu postać żywego obrazu.

Zapraszamy na premierę książki, która odbędzie się 29.XI. o godz. 19.00 online na stronie FB. Już dzisiaj konkurs z nagrodami! https://www.facebook.com/events/594823745130132/permalink/595939195018587/

Link do rozdziału: https://wydawnictwoaspekt.pl/wp-content/uploads/2021/11/Opowiesci_Sz_Prawdomowny_Tadzy.pdf

Informacja prasowa
Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze
Szukaj innego lekarza