Trwa ładowanie...

Ojciec nie chce zwieźć dziecka do szpitala — powód was zbulwersuje!

Gdy dziecko choruje, każdy dobry rodzic próbuje mu pomóc. Niektórym niestety, brakuje rodzicielskiego, a nawet ludzkiego wyczucia i chociaż odrobiny empatii.

Zobacz film: "Krążył karetką po bydgoskim rynku. Okazało się, że pijany przyjechał na drinka"

Na zdjęciu pochodzącym z Facebooka "Ratownictwo Medyczne - łączy nas wspólna pasja." jest fragment formularza ze zgłoszenia przyjazdu karetki. Pewni rodzice zadzwonili po transport do szpitala dla swojego dziecka, które od kilku godzin wymiotowało i miało biegunkę. Gdy dyspozytor zasugerował, aby ojciec sam przywiózł małego pacjenta, ojciec powiedział, że: "nie pozwoli, aby dziecko mu obsrało samochód".

(facebook)

Jak widać na przytoczonym przykładzie, wiele osób nadal traktuje karetkę jako darmową taksówkę. Czy kary za bezpodstawne wezwanie nadal za małe skoro takie sytuacje ciągle się powtarzają?

Polecane dla Ciebie

Pomocni lekarze

Szukaj innego lekarza

Komentarze

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.