Przejdź na WP

Odnaleźli swoje dzieci po 20 latach

Dzięki istnieniu portali społecznościowych można nawiązywać nowe znajomości. Można też spotkać się z rodziną, którą utraciło się przed laty. Chris, Steven i Andy z pomocą Facebooka odnaleźli swoich synów, których nie widzieli ponad 20 lat.

Zobacz film: "Pomysły na wspólne, rodzinne spędzanie czasu"

1. Wyjazd matki

Terrell Starr spędził większość swojego życia mieszkając z matką i babcią w Detroit. Kobieta odeszła od ojca swojego dziecka, zanim syn się urodził. Przez całe swoje życie Terrell znał tylko nazwisko biologicznego ojca. W 2009 roku za pośrednictwem jednego z portali społecznościowych napisał wiadomość do człowieka, który miał na nazwisko tak samo jak jego ojciec. Jak przyznał w wywiadzie dla ''Today'', nie wierzył, że ktokolwiek mu odpowie, ponieważ przyzwyczaił się już do tego, że nie zna ojca.

Nie przyjęli dziecka samotnej matki do przedszkola. Wymagali podpisu ojca, który się nad nią znęcał
Nie przyjęli dziecka samotnej matki do przedszkola. Wymagali podpisu ojca, który się nad nią znęcał [4 zdjęcia]

Pani Marta samotnie wychowuje 3-letniego syna. Chciała, aby chłopiec od września zaczął uczęszczać do...

zobacz galerię

Chris Tuesdale odpisał Terrellowi na wiadomość, co więcej, potwierdziło się, że jest jego biologicznym ojcem. Po wielu rozmowach okazało się, że Chris nawet nie zdawał sobie sprawy z tego, że ma syna. W innym wypadku, jak przyznaje, walczyłby o spotkania z Terrellem.

2. Po rozwodzie

Podobna sytuacja spotkała Stevena Williamsa. Gdy rozstał się z żoną, to ona wzięła pod opiekę ich 3-letniego syna. Williams nie miał kontaktu ze swoim synem przez ponad dwadzieścia lat. Przypadkiem znalazł jego zdjęcie na Facebooku. Przez trzy tygodnie zastanawiał się, jak nawiązać kontakt z synem. Gdy w końcu zebrał się na odwagę, okazało się, że jego syn ma już własną rodzinę, a Steven jest już nawet dziadkiem.

3. Rozstanie z dziećmi

Andy Gerhold stracił kontakt ze swoim synem, gdy jego partnerka postanowiła bez uprzedzenia opuścić go i zabrać dziecko. Andy zawsze wierzył, że pewnego dnia dane mu będzie spotkać się z synem. Udało się dzięki Facebookowi. Spotkali się po 26 latach. Okazało się, że jego syn jest już żonaty i sam jest już ojcem dwuletniego dziecka.

Po wielu rozmowach ojciec i syn znów mieli okazję się spotkać.

Odnaleźli synów po latach
Odnaleźli synów po latach (123rf.com)

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Dowiedz się więcej:

Polecane dla Ciebie

Pomocni lekarze

Szukaj innego lekarza

Komentarze

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska S.A. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.