Trwa ładowanie...

Naucz dziecko zarządzania pieniędzmi

Zobacz film: "Łatwy sposób, by nauczyć dziecko oszczędzania"

Dzieci warto uczyć oszczędzania – dzięki temu mogą spełniać swoje marzenia. Z pomocą rodzicom przychodzą produkty PeoPay KIDS, czyli karta z aplikacją dla dzieci w wieku 6-13 lat – dla wszystkich tych, którym nie jest obojętne, w jaki sposób maluch gospodaruje pieniędzmi.

Dzięki rozwiązaniom od Banku Pekao SA dziecko korzysta w smartfonie ze swojego konta bieżącego, nazwanego Portfelem oraz konta oszczędnościowego – Skarbonki. W aplikacji maluch widzi, ile ma pieniędzy, jest również w stanie zobaczyć, jak rosną jego oszczędności – dzięki korzystnemu oprocentowaniu, ale także dzięki drobnym wpłatom dokonywanym przez całą rodzinę.

Materiał powstał we współpracy z PeoPay KIDS.

Polecane dla Ciebie

Pomocni lekarze

Szukaj innego lekarza

Komentarze

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.