Trwa ładowanie...

Najpiękniejsza dziewczynka na świecie. Co słychać u Loise Grendel?

Loise Grendel została okrzyknięta najpiękniejszą dziewczynką świata
Loise Grendel została okrzyknięta najpiękniejszą dziewczynką świata (Facebook)

Media cyklicznie wybierają "najpiękniejszą dziewczynkę na świecie". Kilka lat temu tytuł ten przypadł Loise Grendel, która zachwyciła internautów. Obecnie modelka ma już 14 lat, a jej kariera nabiera tempa. Jak teraz wygląda Loise Gerndel?

1. Dziecięce modelki

Dziecięce modelki rozpoczynają karierę, reklamując produkty dla najmłodszych takie jak: zabawki, ubrania, biżuteria, jedzenie, perfumy czy rodzinne parki rozrywki. Aż do osiągnięcia pełnoletności ich rozwojem zawodowym kierują rodzice.

Wiele osób uważa, że rozpoczynanie kariery w tak młodym wieku może mieć poważne konsekwencje w życiu dorosłym, mimo to media cyklicznie "ogłaszają" najpiękniejszą dziewczynę na świecie i tym samym otwierają młodym pięknościom drogę do międzynarodowej kariery.

Thylane Blondeau
Thylane Blondeau (Instagram)

Tak było z Anastasią Knyazevą, czy Thylane Blondeau, która została odkryta, gdy miała zaledwie cztery lata. W wieku 10 miała już na swoim koncie sesję zdjęciową dla francuskiego "Vogue'a". Dziś ma 21 lat i wciąż pracuje jako modelka, ma własną markę odzieżową, a także próbowała swoich sił jako aktorka.

2. Loise Grendel - dziecięca modelka

Niedawno grono "najpiękniejszych dziewczynek na świecie" powiększyła 14-letnia Loise Grendel. Dziewczynka podbiła serca internautów, którzy zwrócili uwagę na jej niebanalną urodę. Tę z kolei Loise odziedziczyła po swojej mamie, która również ma piękne blond włosy i niebieskie oczy.

To właśnie mama Loise prowadzi jej konto na Instagramie: publikuje zdjęcia z najnowszych sesji zdjęciowych czy kampanii reklamowych. Nową najpiękniejszą dziewczynkę na świecie obserwuje już ponad 66 tysięcy osób.

Czy Loise powtórzy sukces Thylane Blondeau?

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Polecane

Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze