Trwa ładowanie...

Tragedia w Lubartowie. Synowie zamordowanej kobiety nagrali poruszającą piosenkę

Tragedia, która wydarzyła się niedawno w województwie lubelskim, wstrząsnęła całą Polską. Zamordowana przez byłego męża kobieta pozostawiła po sobie czworo dzieci. Dwóch synów nagrało hip-hopowy kawałek pt. "Zapamiętaj słowa matki" i marzą, by dotarł do jak najszerszego grona odbiorców.

Zobacz film: "Przywieźli ciało matki, gdy zerwała się wichura. Pech go nie opuszczał"

spis treści

1. Makabryczna zbrodni z ręki byłego męża

Wczesnym wieczorem 12 lipca na jednej z ulic Lubartowa doszło do awantury - wyzwiska i szarpanina pomiędzy parą a agresorem zakończyły się tragicznie. 38-letnia kobieta została zamordowana. Nożownikiem był jej były mąż, który poza tym, że śmiertelnie ugodził matkę swoich dzieci, to ranił także partnera kobiety. Mimo podjętej reanimacji kobieta zmarła z powodu odniesionych ran.

Synowie oddają hołd zmarłej matce
Synowie oddają hołd zmarłej matce (YouTube)

Nożownik był wcześniej karany za groźby i znęcanie się nad partnerką, miał sądowny zakaz zbliżania się do niej. W dodatku ukarany został w ubiegłym roku za podpalenie drzwi mieszkania partnera zmarłej tragicznie kobiety i za to, że obojgu groził pozbawieniem życia.

Kobieta osierociła czworo dzieci, którymi obecnie zajmuje się dalsza rodzina. Pieczę nad nimi sprawuje Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie i Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Lubartowie, trwa także zbiórka na osierocone dzieci.

Dwoje z nich postanowiła wystawić ukochanej mamie laurkę.

2. Synowie nagrywają utwór dla zamordowanej mamy

W serwisie YouTube pojawił się hip-hopowy utwór autorstwa dwóch synów kobiety – Pawła i Maksa, a także artysty o pseudonimie GoKu. W opisie filmu pojawia się informacja, uzasadniająca powstanie utworu: "Żeby ten kawałek dotarł do największej liczby osób, żeby ludzie zaczęli szanować swoje Mamy".

Teledysk pokazuje synów zamordowanej, a także zawiera zdjęcia z albumu rodziny oraz krótkie wypowiedzi synów po śmierci matki. Utwór jest hołdem dla matki czworga dzieci, upamiętniającym przede wszystkim miłość kobiety do dzieci i jej ogromne poświęcenie. Jeden z synów mówi w krótkim teledysku, że "szanuje mamę za to, że dała radę wychować czterech synów".

Według relacji nastolatków zmarła kobieta była "troskliwa" i nie "poddawała się". Fragmenty wypowiedzi, przewijające się przez teledysk, wskazują na ogromne wzruszenie osieroconych synów.

Chłopcy ze wzruszeniem wypowiadają się na temat matki
Chłopcy ze wzruszeniem wypowiadają się na temat matki (YouTube)

"Szanuj, zacznij w końcu ją doceniać, bo nam ciężko się pogodzić, że jej tutaj nie ma" – padają w piosence słowa, wskazujące na główną intencję powstania utworu. Chłopcy chcą pokazać jak największej liczbie odbiorców, jak ważna w życiu jest mama i że należy pamiętać o szacunku i miłości za jej trud i poświęcenie.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Przemoc w rodzinie - poruszająca historia tragicznego dzieciństwa (WIDEO)
Przemoc w rodzinie - poruszająca historia tragicznego dzieciństwa (WIDEO)

Przemoc domowa jest często związana z nadużywaniem alkoholu. Najbardziej cierpią dzieci, które każdego...

przeczytaj artykuł

Polecane dla Ciebie

Pomocni lekarze

Szukaj innego lekarza

Komentarze

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.