Trwa ładowanie...

Merida Waleczna w Empik-u

Już 7. grudnia w salonach Empik pojawi się film "Merida Waleczna" na DVD, Blu-ray oraz Blu-ray 3D. Produkcja studia Disney Pixar to historia dzielnej dziewczyny, która sprzeciwia się tradycji i chce zyskać niezależność. Bunt Meridy prowadzi do straszliwej klątwy – czy bohaterce uda się w porę ją cofnąć? Przekonajcie się sami i ulegnijcie magii malowniczych wzgórz Szkocji.

"Merida Waleczna" to nie tylko opowieść o dorastaniu, ale i historia niełatwej relacji matka-córka. Jest to pierwsza produkcja studia Pixar, której główną bohaterką jest kobieta. Akcja filmu toczy się w świecie realnym, ale nie brakuje również wątków fantasy. Animacje w "Meridzie" to wizualne mistrzostwo. Twórcy zadbali o każdy detal. Dużo uwagi poświęcono również obyczajom i klimatowi Szkocji. Za reżyserię oraz scenariusz filmu odpowiada team Brenda Chapman i Mark Andrews.

Studio Pixar już od 26 lat zmienia oblicze współczesnej animacji. Rozmach kolejnych produkcji sprawił, że Pixar stał się synonimem najwyższej jakości. Filmy znajdują uznanie nie tylko wśród milionów widzów oraz krytyków filmowych, ale i akademii Oscarowej. Dotychczas produkcje studia Pixar otrzymały 26 Oscarów.

Polecane dla Ciebie

Pomocni lekarze

Szukaj innego lekarza

Komentarze

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.