Trwa ładowanie...

Meghan Markle wspomina ciążę. "Czułam się przemęczona"

Ex księżna Sussex
Ex księżna Sussex (Instagram)

Meghan Markle i książę Harry byli gośćmi podcastu prowadzonego przez Teenager Therapy z okazji Światowego Dnia Zdrowia Psychicznego. Megan Markle przyznała, że trudnym momentem był dla niej okres ciąży, kiedy czuła się prześladowana przez brytyjskie media.

1. Ex księżna Sussex o zdrowiu psychicznym

Podcasty założycieli Teenager Therapy dotyczą problemów nastolatków. W odcinku, w którym udział wzięła książęca para, mówiono o kwestii tabu, która wciąż dotyczy wielu tematów związanych ze zdrowiem psychicznym. Meghan i Harry opowiedzieli o tym, co jest ważne, kiedy dochodzi do zmagań na tym tle.

Meghan Markle przyznała, że w walce ze stresem pomocne jest dla niej pisanie dziennika, które pozwala jej wiele zrozumieć. Młodzieży doradziła zaś otwartą rozmowę na temat problemów, z którymi nie potrafią sobie poradzić.

Zdaniem księcia Harry’ego kluczowe jest wsparcie rodziny, przyjaciół i profesjonalistów. "Wiele osób cierpi z powodu tego, jaki jest świat, ale wszystko sprowadza się do kontroli. Możesz kontrolować to, co widzisz, i możesz kontrolować to, co robisz" - stwierdził.

Wyświetl ten post na Instagramie.

OUR EPISODE WITH PRINCE HARRY AND MEGHAN IS OUT! In honor of World Mental Health Day, The Duke and Duchess of Sussex sat down with us for a conversation about prioritizing mental health, removing the stigma around the issue, and how we can all contribute to a healthier world: physically, mentally, emotionally, holistically. We cannot emphasize enough how honored we are to be able to bring you this important conversation. We hope you enjoy it and find something you can apply to your own life. Take care of yourself, you deserve to be loved. Link in bio! - #princeharry #meghan #dukeandduchessofsussex #duchessofsussex #dukeofsussex #worldmentalhealthday #worldmentalhealthday2020

Post udostępniony przez People Like Us (@teenagertherapy)

2. Meghan Markle o opiece nad synem

Zobacz film: "Nowa metoda karmienia dzieci"

Meghan zdobyła się na odwagę i opowiedziała o trudnych chwilach, które sama przeszła.

"To dla mnie ważny temat, ponieważ w 2019 roku zostałam uznana za osobę, którą media prześladowały bardziej niż kogokolwiek innego. To wszystko się działo pomimo faktu, że przez osiem miesięcy byłam na urlopie macierzyńskim i właściwie nie pojawiałam się publicznie" - przyznała.

"Jeśli ludzie mówią o tobie rzeczy, które nie są prawdą, wpływa to na zdrowie psychiczne i emocjonalne. I jest to szkodliwe" - dodała.

W rozmowie z twórcami podcastu Meghan Markle nawiązała do jednego z wywiadów, w którym powiedziała, że "niewiele osób pyta o jej samopoczucie".

"Nie zdawałam sobie sprawy, że moja odpowiedź spotka się z takim zainteresowaniem całego świata" - przyznała Meghan.

Aktorka stwierdziła, że był to dla niej wyjątkowo trudny czas. Czuła się wyczerpana opieką nad nowo narodzonym synem.

"Nie zastanawiałam się nad odpowiedzią... Powiedziałam tak tylko dlatego, że czułam się zmęczona i bezradna" - podsumowała.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz także:

Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze