Mattel wygrywa nagrodę zabawka roku za Dc super hero girls™ w kategorii figurka akcji

DC Super Hero Girls to przełomowy program licencyjny Warner Bros. Consumer Products oraz DC Entertainment, powstały we współpracy z firmą Mattel, która stworzyła pierwsze w historii Figurki Akcji dla Dziewczynek.

Nowy Jork – 21 luty, 2017 – Firma Mattel została uhonorowana na ceremonii rozdania nagród Stowarzyszenia Przemysłu Zabawkarskiego za Zabawkę Roku (Toy of the Year) zdobywając główną nagrodę w kategorii Figurek Akcji za swoją linię zabawek DC Super Hero Girls. Na produkt głosowały sieci, sklepy zabawkowe, dziennikarze, członkowie Stowarzyszenia Przemysłu Zabawkarskiego oraz konsumenci.

Nagrody Stowarzyszenia Przemysłu Zabawkarskiego (T.O.T.Y.) przyznawane są najbardziej wyróżniającym się, kreatywnym i innowacyjnym produktom minionego roku.

Aby zachęcić dziewczynki do maksymalnego wykorzystania swojego potencjału, Warner Bros. Consumer Products, DC Entertainment oraz Mattel zjednoczyły siły i wykreowały linię zainspirowanych komiksami DC żeńskich Super Bohaterów. Linia Mattela zapełnia rynkową lukę superbohaterek dopasowanych do potrzeb dziewczynek, a produkty DC Super Hero Girls pojawiają się jednocześnie w kilku kategoriach – wspomnianych figurek akcji, lalek, a także zabawek typu „role play”.

O firmie Mattel

Mattel to światowy lider w projektowaniu, produkcji i sprzedaży zabawek oraz produktów skierowanych do dzieci i rodzin. Od 1980 roku Mattel jest największym producentem zabawek na świecie. Do firmy należą takie kultowe marki jak Barbie®, najbardziej popularna i rozpoznawalna lalka na świecie, Hot Wheels®, Moster High®, Thomas & Friends®, Fisher-Price®, Scrabble®, Matchbox® oraz wiele innych. Odwiedź nas na www.mattel.com, www.facebook.com/mattel lub www.twitter.com/mattel.

O Warner Bros. Consumer Products

Warner Bros. Consumer Products, należy do Warner Bros. Entertainment Company jest jedną z wiodących organizacji licencyjnych na świecie.

Kamila Okulska- Kosek, 5 miesięcy temu

Pomysły na nudę przedszkolaka

Komentarze

DYSKUSJE NA FORUM

Artykuły Pomysły na nudę przedszkolaka
Pomysły na nudę przedszkolaka

Nauka literek

Nauka literek

Maluchy powoli poznają, w jaki sposób z sylaby utworzyć wyraz. Zabawa polega na rozdaniu dzieciom napisanych na kartkach prostych sylab. Maluchy powinny, jeśli mogą, utworzyć z nich wyraz.

Pomysły na nudę przedszkolaka

Spotkanie dla dzieci - myszki norki

Spotkanie dla dzieci - myszki norki

Spotkania dla najmłodszych z cyklu "Myszka Norka wybiera zawód", to doskonały czas na fantastyczne spędzanie czasu.

Pomysły na nudę przedszkolaka

Zabawy w plenerze dla dzieci

Zabawy w plenerze to świetny sposób spędzania czasu dla dziecka, ale nie tylko to jest ich zaletą. Pozwalają na ruch na świeżym powietrzu, co jest bardzo ważne dla zdrowia i odporności. Maluch ma także możliwość przebywania z rodzicami, z daleka od domowych...

Pomysły na nudę przedszkolaka

Ruszaj się z Disney Junior

Ruszaj się z Disney Junior

Akademia Zdrowego Przedszkolaka oraz Disney Junior zapraszają do udziału w konkursie „Ruszaj się z Disney", który kierowany jest do przedszkoli

Pomysły na nudę przedszkolaka

Zajęcia dodatkowe dla przedszkolaka

Obecnie rodzice coraz częściej decydują się na zajęcia dodatkowe dla dzieci. Jest to oczywiście poszerzanie horyzontów malucha, rozwijanie jego talentów i umiejętności. Jest jednak małe „ale" - nie może być ich za dużo. Zajęcia pozalekcyjne kilka razy...

Pomysły na nudę przedszkolaka

Dziecko w kuchni

Dziecko w kuchni

Gotowanie razem z dzieckiem jest świetnym sposobem na nudę.