Mattel wygrywa nagrodę zabawka roku za Dc super hero girls™ w kategorii figurka akcji

DC Super Hero Girls to przełomowy program licencyjny Warner Bros. Consumer Products oraz DC Entertainment, powstały we współpracy z firmą Mattel, która stworzyła pierwsze w historii Figurki Akcji dla Dziewczynek.

Nowy Jork – 21 luty, 2017 – Firma Mattel została uhonorowana na ceremonii rozdania nagród Stowarzyszenia Przemysłu Zabawkarskiego za Zabawkę Roku (Toy of the Year) zdobywając główną nagrodę w kategorii Figurek Akcji za swoją linię zabawek DC Super Hero Girls. Na produkt głosowały sieci, sklepy zabawkowe, dziennikarze, członkowie Stowarzyszenia Przemysłu Zabawkarskiego oraz konsumenci.

Zobacz film: "Jakie umiejętności powinno posiadać dziecko, które idzie do przedszkola?"

Nagrody Stowarzyszenia Przemysłu Zabawkarskiego (T.O.T.Y.) przyznawane są najbardziej wyróżniającym się, kreatywnym i innowacyjnym produktom minionego roku.

Aby zachęcić dziewczynki do maksymalnego wykorzystania swojego potencjału, Warner Bros. Consumer Products, DC Entertainment oraz Mattel zjednoczyły siły i wykreowały linię zainspirowanych komiksami DC żeńskich Super Bohaterów. Linia Mattela zapełnia rynkową lukę superbohaterek dopasowanych do potrzeb dziewczynek, a produkty DC Super Hero Girls pojawiają się jednocześnie w kilku kategoriach – wspomnianych figurek akcji, lalek, a także zabawek typu „role play”.

1. O firmie Mattel

Mattel to światowy lider w projektowaniu, produkcji i sprzedaży zabawek oraz produktów skierowanych do dzieci i rodzin. Od 1980 roku Mattel jest największym producentem zabawek na świecie. Do firmy należą takie kultowe marki jak Barbie®, najbardziej popularna i rozpoznawalna lalka na świecie, Hot Wheels®, Moster High®, Thomas & Friends®, Fisher-Price®, Scrabble®, Matchbox® oraz wiele innych. Odwiedź nas na www.mattel.com, www.facebook.com/mattel lub www.twitter.com/mattel.

2. O Warner Bros. Consumer Products

Warner Bros. Consumer Products, należy do Warner Bros. Entertainment Company jest jedną z wiodących organizacji licencyjnych na świecie.

Polecane dla Ciebie

Pomocni lekarze

Szukaj innego lekarza

Komentarze

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska S.A. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.