Przejdź na WP

Mattel wygrywa nagrodę zabawka roku za Dc super hero girls™ w kategorii figurka akcji

DC Super Hero Girls to przełomowy program licencyjny Warner Bros. Consumer Products oraz DC Entertainment, powstały we współpracy z firmą Mattel, która stworzyła pierwsze w historii Figurki Akcji dla Dziewczynek.

Zobacz film: "Wybór odpowiedniego przedszkola"

Nowy Jork – 21 luty, 2017 – Firma Mattel została uhonorowana na ceremonii rozdania nagród Stowarzyszenia Przemysłu Zabawkarskiego za Zabawkę Roku (Toy of the Year) zdobywając główną nagrodę w kategorii Figurek Akcji za swoją linię zabawek DC Super Hero Girls. Na produkt głosowały sieci, sklepy zabawkowe, dziennikarze, członkowie Stowarzyszenia Przemysłu Zabawkarskiego oraz konsumenci.

Nagrody Stowarzyszenia Przemysłu Zabawkarskiego (T.O.T.Y.) przyznawane są najbardziej wyróżniającym się, kreatywnym i innowacyjnym produktom minionego roku.

Aby zachęcić dziewczynki do maksymalnego wykorzystania swojego potencjału, Warner Bros. Consumer Products, DC Entertainment oraz Mattel zjednoczyły siły i wykreowały linię zainspirowanych komiksami DC żeńskich Super Bohaterów. Linia Mattela zapełnia rynkową lukę superbohaterek dopasowanych do potrzeb dziewczynek, a produkty DC Super Hero Girls pojawiają się jednocześnie w kilku kategoriach – wspomnianych figurek akcji, lalek, a także zabawek typu „role play”.

1. O firmie Mattel

Mattel to światowy lider w projektowaniu, produkcji i sprzedaży zabawek oraz produktów skierowanych do dzieci i rodzin. Od 1980 roku Mattel jest największym producentem zabawek na świecie. Do firmy należą takie kultowe marki jak Barbie®, najbardziej popularna i rozpoznawalna lalka na świecie, Hot Wheels®, Moster High®, Thomas & Friends®, Fisher-Price®, Scrabble®, Matchbox® oraz wiele innych. Odwiedź nas na www.mattel.com, www.facebook.com/mattel lub www.twitter.com/mattel.

2. O Warner Bros. Consumer Products

Warner Bros. Consumer Products, należy do Warner Bros. Entertainment Company jest jedną z wiodących organizacji licencyjnych na świecie.

Polecane dla Ciebie

Pomocni lekarze

Szukaj innego lekarza

Komentarze

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska S.A. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.