Trwa ładowanie...

Matka demaskuje okrutną nianię, nagrywając ją na kamerę (WIDEO)

Zobacz film: "Matka demaskuje okrutną nianię, nagrywając ją na kamerę"

Dla młodej rodziny znalezienie opieki nad dzieckiem może być emocjonalnym i stresującym okresem. Jest to prawdopodobnie pierwszy raz, kiedy młodzi rodzice przekazują opiekę nad swoim dzieckiem komuś innemu, w wielu przypadkach nieznajomemu.

To najwyższy poziom zaufania, a kiedy niania lub opiekunka narusza to zaufanie, znęcając się nad dzieckiem, rodzice wpadają w panikę i oskarżają siebie o to, że narazili swojego malucha.

"Oglądasz te horrory w telewizji, ale to jest jak surrealistyczne uczucie, kiedy ci się to przytrafia” - powiedziała w wywiadzie dla ABC News 28-letnia Whitney Matney, 28-letnia matka ze Springdale w Arkansas.

Kobieta szukała opiekunki dla swojej 11-miesięcznej córeczki.

Na ogłoszenie odpowiedziała jej koleżanka ze szkoły średniej. Kobiety chodziły do tej samej klasy. Niestety, znajomość i sprawdzenie referencji nie daje gwarancji, że nasze dziecko będzie pod właściwą opieką. Przekonała się o tym właśnie Whitney i jej rodzina. Matka ostrzega teraz innych rodziców.

Co takiego się stało?

Zobacz WIDEO.

Zobacz także: Mężczyzna od 10 lat nie może spać. Ze zmęczenia ma problemy w pracy

Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze
Szukaj innego lekarza
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.