Trwa ładowanie...

Małgorzata Rozenek-Majdan o in vitro (WIDEO)

Zobacz film: "Małgorzata Rozenek-Majdan o in vitro w rozmowie dla Parenting.pl"

Małgorzata Rozenek-Majdan to gwiazda show-biznesu, "Perfekcyjna Pani Domu", stylowa influencerka, ale też matka, która otwarcie i odważnie mówi o tym, że jej marzenia o macierzyństwie mogły spełnić się tylko dzięki metodzie in vitro.

Swoje poglądy, wiedzę i doświadczenie na temat in vitro Małgorzata Rozenek-Majdan zamknęła w książce "In vitro. Rozmowy intymne", w której inicjuje dyskusję i stawia trudne pytania lekarzom, embriologom i seksuologom. W książce znalazły się też historie par, które przeszły trudną drogę do szczęśliwego macierzyństwa, a także wywiad z pierwszą Polką, która urodziła dzięki tej metodzie. Nie zabrakło też głosu duchownego, który wypowiedział się na temat tej metody.

Książka "In vitro…" wydaje się być odpowiedzią na potrzeby i pytania nawet 1,5 mln par w Polsce, walczących obecnie z niepłodnością. Choć szacuje się, że na świecie urodziło się już ponad 8 mln dzieci z in vitro, w Polsce to wciąż temat tabu.

Małgorzata Rozenek-Majdan chce to zmienić. O książce, ale też o sytuacji kobiet walczących z niepłodnością w Polsce, opowiada w rozmowie z Aleksandrą Nagel – redaktor prowadzącą Zdrowie i Parenting w Wirtualnej Polsce.

Zobacz też: Skuteczność metody in vitro

Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze
Szukaj innego lekarza
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.