Trwa ładowanie...

Małgorzata Rozenek-Majdan apeluje do kobiet o badanie rezerwy jajnikowej (WIDEO)

Zobacz film: "Małgorzata Rozenek-Majdan apeluje do kobiet o badanie rezerwy jajnikowej"

Małgorzata Rozenek-Majdan – autorka książki "In vitro. Rozmowy intymne" od lat walczy o zmianę myślenia na temat metody in vitro. Zachęca też kobiety w różnym wieku do badania, które pomoże ustalić rezerwę jajnikową. Kobiety rodzą się bowiem z określoną liczbą pierwotnych pęcherzyków jajnikowych, a ich liczba z czasem może jedynie spadać.

Zobacz też: Małgorzata Rozenek-Majdan spotyka się z politykami

Dlatego zdaniem gwiazdy, im wcześniej zaczniemy starać się o dziecko, tym większa szansa jest, że zajdziemy w ciążę. To prośba, którą Małgorzata Rozenek-Majdan kieruje do wszystkich kobiet, rozmawiając z redaktor prowadzącą ABC Zdrowie i WP Parenting Olą Nagel.

Zobacz też: Małgorzata Rozenek-Majdan krytykuje Kościół

Małgorzata Rozenek-Majdan wspomina także o najnowszych badaniach, z których wynika, że jakość spermy spada z roku na rok, a odpowiedzialne za to jest m.in. zanieczyszczenie środowiska.

Celebrytka przyznała też w rozmowie z nami, że od lat stara się o dziecko, ale wciąż nie ma szczęścia. Zobaczcie, co jeszcze powiedziała nam Małgorzata Rozenek-Majdan!

Zajrzyj też do tekstu na temat SKUTECZNOŚCI METODY IN VITRO

Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze
Szukaj innego lekarza
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.