Trwa ładowanie...

Ma 6 lat i 11 mln dolarów na koncie. Poznaj Ryana

Teza o tym, że zarabiać można tylko ciężką pracą, właśnie została obalona. Ryan ma na swoim koncie ok. 11 mln dolarów. A zdobył je poprzez zabawę. Chłopiec ma 6 lat i znalazł się na liście najlepiej opłacanych gwiazd YouTube w 2017 roku, jaką opublikował magazyn "Forbes".

Zobacz film: "Zabawki dla dzieci - pora przełamac stereotypy"

1. Najmłodszy miloner na świecie?

Ryan zaczął recenzować zabawki w wieku 4 lat. Najpierw przyglądał się innym, później poprosił rodziców o nagrywanie własnych filmików i publikowanie ich na serwisie. Z miesiąca na miesiąc jego kanał stawał się coraz bardziej popularny, a producenci zabawek zaczęli zgłaszać się do chłopca sami.

Niedługo później matka Ryana porzuciła pracę w liceum. Postanowiła profesjonalnie zająć się produkcją filmików. Okazało się, że jedno z nagrań miało ponad 802 mln odsłon. To był moment przełmowy.

Z biegiem czasu pomysł czteroletniego Ryana zdobywał na znaczeniu. Pismo "Variety" odnotowało, że rodzice chłopca zdecydowali się podpisać umowę z firmą Pocket.watch, w samych nagraniach nic się jednak nie zmieniło.

Na filmikach widać uśmiechniętego Ryana bawiącego się różnymi zabawkami i opowiadającego o nich. Tylko nagranie z recenzją pociągów z bajki "Tomek i Przyjaciele" zebrało ok. 500 tys. odsłon w ciągu dnia.

Ryan ma na koncie 11 mln dolarów
Ryan ma na koncie 11 mln dolarów (Facebook.com)

Tak duża liczba odsłon przkłada się na zarobione pieniądze. Tylko w rok Ryan zarobił ok. 11 mln dolarów. Jego filmiki obejrzało w tym czasie łącznie ok. 8 miliardów osób. Ok. 10 mln subskrybowało kanał. A magazyn "Forbes" umieścił go na liście Najlepiej Opłacanych Gwiazd na YouTube 2017. Kanał "Ryan ToysReview" zajął 8 miejsce.

2. Filmiki nagrywają w weekendy

Rodzice Ryana przyznają, że nie spodziewali się takiego sukcesu kanału z recenzjami zabawek. Filmy kręcą głównie w weekendy, zazwyczaj po kilka na raz. Chodzi o to, by nie przeszkadzać Ryanowi w ciągu tygodnia. Chłopiec chodzi do szkoły i to jest dla nich najważniejsze.

Sprawdź również:

I zaznaczają, że mimo to na razie nie planują zakończenia działalnośc. "Ryan ToysRevew" będzie nagrywany tak długo, jak będzie chciała jego gwiazda, czyli Ryan" – podkreśla mama 6-latka.

Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze
Szukaj innego lekarza
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.