Trwa ładowanie...

Lewandowska straciła laktację przez stres. Powodem koflikt z Kucharskim

 Maria Krasicka
15.12.2020 14:25
Lewandowska straciła laktację
Lewandowska straciła laktację (Instagram)

Konflikt Roberta Lewandowskiego z Cezarym Kucharskim trwa. Były menadżer piłkarza ma zakaz zbliżania się do niego oraz jego rodziny. To właśnie zeznania Anny Lewandowskiej przyspieszyły cały proces. Kobieta wini Kucharskiego o zatrzymanie laktacji.

spis treści

1. Kucharski i Lewandowski

Robert Lewandowski złożył zawiadomienia o podejrzeniu popełnienia przestępstwa przez Cezarego Kucharskiego, jego byłego menadżera. Było to spowodowane brakiem porozumienia i pozwem złożonym przez Kucharskiego w połowie września. Biznesmen chciał otrzymać zapłatę za udziały w spółce RL Management na kwotę 39 mln zł.

Robert Lewandowski
Robert Lewandowski (GettyImages)
Zobacz film: "Anna Lewandowska urodziła"

27 października został jednak zatrzymany przez policję. Tego samego dnia Prokuratura Regionalna w Warszawie oskarżyła go o szantażowanie piłkarza. Kucharski twierdzi, że nagrane rozmowy, które są głównymi dowodami w sprawie, dotyczyły jedynie rozliczeń między byłymi wspólnikami. Według niego o szantażu nie ma mowy.

"W tej sprawie wszystko jest nietypowe. Zaczynając od tego, że długo szukałem, a nie znalazłem przypadku, żeby śledztwo w sprawie zwykłego występku prowadziła i nadzorowała prokuratura regionalna. Zastanawia mnie, czy gdyby chodziło o zwykłego Kowalskiego, prokuratura też działałaby właśnie tak i w takim tempie" - powiedział mecenas Krzysztof Ways, który reprezentuje biznesmena.

Wobec Cezarego Kucharskiego zastosowano poręczenie majątkowe w wysokości miliona euro, zakaz opuszczania kraju oraz zbliżania się do Lewandowskich.

2. Zeznania Anny Lewandowskiej

Świadkiem w sprawie była żona piłkarza, Anna Lewandowska. Influencerka nalegała, by złożyć zawiadomienie do prokuratury jak najszybciej. Pełnomocnik Lewandowskich, mecenas Siemiątkowski przyznał, że to jej determinacja skłoniła go do szybkiego działania.

Anna Lewandowska niedawno została mamą po raz drugi. Młoda mama przez konflikt jej męża z byłym menadżerem musiała zmagać się z dodatkowymi nerwami.

W jej zeznaniach znalazła się informacja m.in. o tym, że stres wywołany działaniami Cezarego Kucharskiego doprowadził do zatrzymania laktacji i szczękościsku. Dodatkowo pogorszył relacje z mężem.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Polecane

Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze