Trwa ładowanie...

LEGOLAND® POWIĘKSZY SWÓJ TEREN O GIGANTYCZNY HOTELOWY ZAMEK LEGO®

Już w 2019 roku otworzy swoje drzwi nowy zamek hotelowy LEGO®, zlokalizowany w pobliżu głównego wejścia do parku LEGOLAND®. Projekt warty 200 milionów koron duńskich będzie niewątpliwie największą inwestycją w duńskim miasteczku Billund. Dzieci wraz z rodzicami będą mogły wybierać spośród 142 pokoi, by zamieszkać wśród rycerzy, czarodziejów i księżniczek, a dzięki temu spędzić jeszcze wspanialsze wakacje w rodzinnym parku rozrywki LEGOLAND.

Zobacz film: "Pomysły na wspólne, rodzinne spędzanie czasu"

LEGOLAND zajmuje się obecnie nowatorską budową całkiem nowego hotelu. Od wiosny 2019 r. będzie można zatrzymać się w tematycznym zamku hotelowym ze wspaniałym widokiem na główne wejście do parku LEGOLAND. Zamkowy hotel LEGOLAND inspirowany wersją zamku LEGO i udekorowany ponad 900 figurami, przeniesie wakacyjne doświadczenia na zupełnie nowy poziom.

– Naszym priorytetem jest kreowanie przeżyć, które przenoszą dzieci w fantastyczny świat klocków LEGO. Wraz z nowym hotelem zamierzamy ulepszyć wszystko, co dotąd powstało w parku LEGOLAND. Bez cienia wątpliwości, po wizycie w nowym hotelu dzieci poczują, że odwiedziły najprawdziwszy zamek przepełniony atmosferą przygody i magii LEGO - mówi dyrektor LEGOLANDu, Christian Woller.

1. Magia klocków LEGO

Już po wjeździe na plac parkingowy goście poczują atmosferę czekających ich przygód. Przy wejściu do zamku przywitają ich LEGO rycerze i smoki. Wewnątrz, mieszkańcy rozwieszać będą dekoracje na wielki rycerski pojedynek, a cały zamek szykować się będzie do świętowania i ucztowania. Zwłaszcza najmłodsi goście będą mogli z łatwością dołączyć do zabawy, która rozprzestrzeni się w każdym zakątku budynku.

– To będzie zamek, jaki znamy z bajek: zbudowany z ponadczasowych materiałów, z imponującymi tematycznymi pokojami LEGO, otoczony wielkim terenem zieleni z ogromnym placem zabaw dla gości i nie tylko - mówi Christian Woller.

Po przybyciu do czarującego holu zamkowego, w którym ogromne LEGO figury przywitają gości, skierują się oni na jedno z trzech pięter, gdzie znajdą pokoje magicznych czarodziei, legendarnych rycerzy czy strojnych księżniczek.

– Podczas gdy hotel LEGOLAND pełni funkcję zarówno miejsca zakwaterowania o tematyce LEGO, jak i centrum konferencyjnego, zamek hotelowy jest zaprojektowany wyłącznie dla naszych głównych odbiorców, czyli rodzin z dziećmi. Tworząc go w unikalnym świecie LEGO, zdołaliśmy przenieść obiekt na poziom, którego dotąd w Billund nie było. W efekcie, zamek będzie zdecydowanie naszym top produktem, jeśli chodzi o zakwaterowanie gości - Mówi Christian Woller.

2. Realizacja wizji

Nowy hotel w parku LEGOLAND musi spełniać wysokie wymagania jeśli chodzi o standard noclegu podczas wizyty w LEGOLANDZIE. Ponadto, odgrywa ważną rolę w realizacji ambitnego planu władz samorządowych Billund, by miasto stało się oficjalnie znane jako Stolica Dzieci. Tegoroczne otwarcie LEGO House stanowiło już pierwszy krok w ramach tej inicjatywy.

– Mając w bliskim sąsiedztwie tak ekscytujące i unikalne miejsce jak LEGO House, spodziewamy się jeszcze większego zainteresowania gości, którzy będą szukać noclegu w Billund. Od 2019 roku będziemy w stanie sprostać temu zadaniu w najlepszy możliwy sposób. Jednocześnie, będziemy kontynuować i wzmacniać naszą kampanię marketingową o atrakcje i miejsca zakwaterowania w miejscowościach otaczających Billund, by wraz z tamtejszymi władzami samorządowymi przyciągnąć jeszcze więcej turystów do naszego regionu - mówi Christian Woller.

Budowa nowego zamku hotelowego ma zostać zakończona wiosną 2019 roku. Warta 200 milionów koron duńskich inwestycja, będzie największym z dotychczasowych przedsięwzięć LEGOLANDU.

Więcej informacji na stronie www.LEGOLAND.dk

Informacja prasowa

Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze
Szukaj innego lekarza
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.