Kultowe postaci z filmów Disneya w nowej serii minifigurek LEGO®

Materiał prasowy

Nowa kolekcja minifigurek LEGO przedstawia 18 kultowych postaci z filmów Disneya.

Polecane wideo:

Grupa LEGO stworzyła nową, osiemnastą już kolekcję minifigurek LEGO, której gwiazdami są ulubione dziecięce postaci z wytwórni Walta Disneya, inspirowane historiami z jego filmowego świata. Osiemnaście minifigurek LEGO po raz pierwszy „przywołuje do życia” zabawne postaci filmowe - od kultowych bohaterów z klasyków Disneya takich, jak „Piotruś Pan” czy „Alicja w Krainie Czarów” po ulubieńców z wytwórni Pixar takich, jak „Iniemamocni” czy „Toy Story”.

„Przez ponad 16 lat fani odgrywali ulubione historie z filmów Disneya poprzez zabawę LEGO” - mówi Jill Wolfert, Wiceprezes ds. licencji i rozrywki w Grupie LEGO. „W tym roku z podekscytowaniem oferujemy im urozmaiconą kolekcję od bohaterów filmów klasycznych do niespotykanych wcześniej wizerunków kultowych postaci Disneya w stylu minifigurek LEGO, aby rozszerzyć możliwości kreatywnej zabawy zarówno dla fanów Disneya, jak i klocków LEGO.”

Ta kolekcjonerska seria minifigurek LEGO będzie szeroko dostępna od czerwca w rekomendowanej cenie detalicznej 12 zł za sztukę.

Klasyczne postaci animacji Disneya

W kolekcji ponadczasowych postaci z filmów animowanych Disneya Grupa LEGO wprowadza minifigurki ulubionych dziecięcych bohaterów: Myszki Miki i Myszki Minnie, ich pełnego temperamentu przyjaciela Kaczora Donalda oraz partnerującej mu Kaczki Daisy. Entuzjaści bohaterów historii Disneya z lat 50-tych będą zachwyceni minifigurką LEGO Alicji i Kota z Cheshire z „Alicji w Krainie Czarów”, Piotrusia Pana i Kapitana Haka z „Piotrusia Pana” oraz złej Czarownicy ze „Śpiącej Królewny”. Fani Disneya pokochają również wersje Arielki i Urszuli z „Małej Syrenki" w stylu LEGO, ukochanego Dżina i Aladyna z bajkowego miasta Agrabah przedstawionego w „Aladynie" i wreszcie kosmicznego przyjaciela Sticha z „Lilo i Stich”.

Bohaterowie i czarne charaktery stworzone przez Disneya i Pixara

Dwóch niespotykanych dotychczas bohaterów Disneya i Pixara staje się minifigurkami LEGO – Pan Iniemamocny i jego główny wróg Syndrom z „Iniemamocnych” wytwórni Disney Pixar. Co więcej, fani mogą zebrać do kolekcji minifigurki dwóch kultowych bohaterów: Buzza Astrala z ulubionego „Toy Story" Disney Pixar oraz piszczącego Obcego z „Pizza Planet".

Komentarze

DYSKUSJE NA FORUM

Artykuły Zakupy dla przedszkolaka
Zakupy dla przedszkolaka

Gra Pippo

Gra Pippo

Gra polegająca na myśleniu kogo brakuje.

Zakupy dla przedszkolaka

Kolekcje mebli i akcesoriów marki Caramella

Kolekcje mebli i akcesoriów marki Caramella

Kolekcja pastelowa marki Caramella nadaje wnętrzu stonowany, elegancki wygląd. Pastelowe odcienie we wnętrzu sprawiają, że czują się w nim dobrze dzieci w każdym wieku. Kolekcja różowa marki Caramella to spełnienie marzeń każdej dziewczynki. Kolekcja...

Zakupy dla przedszkolaka

Ubranka w PEPCO na lato

Ubranka w PEPCO na lato

Ubranka w PEPCO to wysoka jakość w niskiej cenie. Kwiatowy kapelusik niemowlęcy, dziewczęcy (7,99 PLN) to uroczy dodatek do letniego stroju. Komplet niemowlęcy, chłopięcy składający się z dwóch elementów: przewiewnej koszulki i granatowych spodenek...

Zakupy dla przedszkolaka

Strój i obuwie sportowe dla dzieci

Strój i obuwie sportowe dla dzieci

Sportowy strój dla dziecka Rodzic powinien zadbać o odpowiedni strój sportowy dla swojego dziecka, aby mogło swobodnie i efektywnie ćwiczyć swoją kondycję fizyczną.