Kultowe postaci z filmów Disneya w nowej serii minifigurek LEGO®

Materiał prasowy

Nowa kolekcja minifigurek LEGO przedstawia 18 kultowych postaci z filmów Disneya.

Polecane wideo:

Grupa LEGO stworzyła nową, osiemnastą już kolekcję minifigurek LEGO, której gwiazdami są ulubione dziecięce postaci z wytwórni Walta Disneya, inspirowane historiami z jego filmowego świata. Osiemnaście minifigurek LEGO po raz pierwszy „przywołuje do życia” zabawne postaci filmowe - od kultowych bohaterów z klasyków Disneya takich, jak „Piotruś Pan” czy „Alicja w Krainie Czarów” po ulubieńców z wytwórni Pixar takich, jak „Iniemamocni” czy „Toy Story”.

„Przez ponad 16 lat fani odgrywali ulubione historie z filmów Disneya poprzez zabawę LEGO” - mówi Jill Wolfert, Wiceprezes ds. licencji i rozrywki w Grupie LEGO. „W tym roku z podekscytowaniem oferujemy im urozmaiconą kolekcję od bohaterów filmów klasycznych do niespotykanych wcześniej wizerunków kultowych postaci Disneya w stylu minifigurek LEGO, aby rozszerzyć możliwości kreatywnej zabawy zarówno dla fanów Disneya, jak i klocków LEGO.”

Ta kolekcjonerska seria minifigurek LEGO będzie szeroko dostępna od czerwca w rekomendowanej cenie detalicznej 12 zł za sztukę.

Klasyczne postaci animacji Disneya

W kolekcji ponadczasowych postaci z filmów animowanych Disneya Grupa LEGO wprowadza minifigurki ulubionych dziecięcych bohaterów: Myszki Miki i Myszki Minnie, ich pełnego temperamentu przyjaciela Kaczora Donalda oraz partnerującej mu Kaczki Daisy. Entuzjaści bohaterów historii Disneya z lat 50-tych będą zachwyceni minifigurką LEGO Alicji i Kota z Cheshire z „Alicji w Krainie Czarów”, Piotrusia Pana i Kapitana Haka z „Piotrusia Pana” oraz złej Czarownicy ze „Śpiącej Królewny”. Fani Disneya pokochają również wersje Arielki i Urszuli z „Małej Syrenki" w stylu LEGO, ukochanego Dżina i Aladyna z bajkowego miasta Agrabah przedstawionego w „Aladynie" i wreszcie kosmicznego przyjaciela Sticha z „Lilo i Stich”.

Bohaterowie i czarne charaktery stworzone przez Disneya i Pixara

Dwóch niespotykanych dotychczas bohaterów Disneya i Pixara staje się minifigurkami LEGO – Pan Iniemamocny i jego główny wróg Syndrom z „Iniemamocnych” wytwórni Disney Pixar. Co więcej, fani mogą zebrać do kolekcji minifigurki dwóch kultowych bohaterów: Buzza Astrala z ulubionego „Toy Story" Disney Pixar oraz piszczącego Obcego z „Pizza Planet".

Komentarze

DYSKUSJE NA FORUM

Artykuły Zakupy dla przedszkolaka
Zakupy dla przedszkolaka

Kolekcje mebli i akcesoriów marki Caramella

Kolekcje mebli i akcesoriów marki Caramella

Kolekcja pastelowa marki Caramella nadaje wnętrzu stonowany, elegancki wygląd. Pastelowe odcienie we wnętrzu sprawiają, że czują się w nim dobrze dzieci w każdym wieku. Kolekcja różowa marki Caramella to spełnienie marzeń każdej dziewczynki. Kolekcja...

Zakupy dla przedszkolaka

Ubranka w PEPCO na lato

Ubranka w PEPCO na lato

Ubranka w PEPCO to wysoka jakość w niskiej cenie. Kwiatowy kapelusik niemowlęcy, dziewczęcy (7,99 PLN) to uroczy dodatek do letniego stroju. Komplet niemowlęcy, chłopięcy składający się z dwóch elementów: przewiewnej koszulki i granatowych spodenek...

Zakupy dla przedszkolaka

Strój i obuwie sportowe dla dzieci

Strój i obuwie sportowe dla dzieci

Sportowy strój dla dziecka Rodzic powinien zadbać o odpowiedni strój sportowy dla swojego dziecka, aby mogło swobodnie i efektywnie ćwiczyć swoją kondycję fizyczną.

Zakupy dla przedszkolaka

Gra Pippo

Gra Pippo

Gra polegająca na myśleniu kogo brakuje.

Zakupy dla przedszkolaka

Łóżeczko dla niemowlaka marki Caramella

Łóżeczko dla niemowlaka marki Caramella

Subtelny róż sprawia, że łóżeczko Caramella jest idealne dla małej królewny. Dodatki z kolekcji morskiej marki Caramella nadają łóżeczku typowo chłopięcy charakter.