Trwa ładowanie...

Księżniczka i żaba - Czytaj i słuchaj (recenzja)

Nasze dzieci lubią, gdy im czytamy. Robimy to codziennie. Rzadziej słuchają bajek z płyt. Rysują przy tym lub układają puzzle. Dziś sięgnęliśmy po coś nowego - bajkę na CD wraz z książką (seria "Czytaj i słuchaj").

Zobacz film: "Całodobowe przedszkola dla dzieci"

Pięcioletnia Ula z dużym skupieniem słuchała opowieści o "Księżniczce i żabie",

szczególnie, że nie oglądała wcześniej filmu. Prawie trzyletni Szymon również słuchał, ale jego uwagę najbardziej przykuwał dźwiękowy sygnał, który oznaczał, że należy przewrócić stronę książki. To bardzo ciekawy pomysł pozwalający nieczytającemu jeszcze dziecku samodzielnie śledzić na bieżąco tekst i ilustracje w książce. Ula zapytana, co jej się podobało najbardziej powiedziała, że ślub (pokazując ilustrację z książki) - czyli szczęśliwe zakończenie. Przyznała jednak, że trudno jej opowiedzieć historię, bo było w niej bardzo dużo szczegółów i nazw. Wieczorem poprosiła, by ponownie włączyć jej płytę i usiadła z książką.

Książka w twardej oprawie, ładnie wydana, duże barwne ilustracje. Ciekawy pomysł na prezent. Pewnie sięgniemy jeszcze po inne tytuły z tej serii.

Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze
Szukaj innego lekarza
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.