Książę William poprosił o rękę chorą na raka dziewczynkę. Oto, co odpowiedziała 6-latka

Daisy Woods choruje na nowotwór. Przebywa w jednym z angielskich szpitali, który odwiedził książę William jako prezes Fundacji NHS Royal Marsden. W trakcie wizyty upamiętniającej 10 lat pełnienia tej funkcji niespodziewanie poprosił on dziewczynkę o rękę. Jej odpowiedź była jeszcze większym zaskoczeniem dla zgromadzonych osób, niż nietypowa propozycja księcia!

Zobacz film: "Oto, czego nie wiesz o księciu Williamie"

Daisy ma 6 lat i choruje na raka. Marzy o tym, by w przyszłości zostać księżniczką. Chce wyjść za mąż za księcia, żyć w zdrowiu i szczęściu na pięknym zamku. Swoimi planami dzieliła się niejednokrotnie z rodziną i lekarzami.

1. Niespodziewany gość i nietypowa propozycja

Dziewczynka toczy walkę z nowotworem w szpitalu Royal Marsden’s Sutton Hospital w Anglii. Placówkę medyczną odwiedził książę William. Daisy opowiedziała mu o swoich planach na przyszłość. Na wieść o tym, że dziewczynka marzy o poślubieniu księcia, William pochylił się w jej kierunku i złożył nietypową propozycję.

Daisy z księciem Williamem
Daisy z księciem Williamem (Facebook)

- Czy chcesz za mnie wyjść, Daisy? - zapytał.

Wszystkie osoby zgromadzone na sali chorych były przekonane, że odpowiedź dziewczynki będzie twierdząca. Myliły się.

Objawy, które mogą wskazywać na chorobę nowotworową u dziecka
Objawy, które mogą wskazywać na chorobę nowotworową u dziecka [6 zdjęć]

Nowotwory dziecięce rozwijają się w błyskawicznym tempie. Są drugą co do częstości przyczyną śmierci...

zobacz galerię

- Nie, jesteś za stary! - odpowiedziała Daisy.

Tym samym wprawiła w osłupienie rodziców, lekarzy i księcia Williama. Po chwili wszyscy wybuchnęli śmiechem.

Zobacz także:

Po spotkaniu Daisy Woods przyznała, że książę nie wyglądał na żywo tak, jak sobie go wyobrażała, oglądając wystąpienia w telewizji. Dziewczynka, widząc mężczyznę przed sobą, zdała sobie sprawę z tego, że jest dla niej za stary. To dlatego jej odpowiedź na propozycję księcia Williama była negatywna. Niemniej jest szczęśliwa, że mogła spotkać prawdziwego księcia.

Polecane dla Ciebie

Pomocni lekarze

Szukaj innego lekarza

Komentarze

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska S.A. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.