Trwa ładowanie...
Przejdź na WP

Koszmarny żart ojca - wrzucił prezent córki do kominka

Każdy rodzic ma swoje metody wychowawcze, które konsekwentnie stosuje. Tak też jest w przypadku tego ojca, który pewnego razu obmyślił sposób na zdyscyplinowanie dzieci. Jego córki nie słuchały go i nie wykonywały jego poleceń. Rodzic postanowił więc dać im nauczkę w formie traumatycznego żartu. Wszystko uwiecznił w formie video i zamieścił 22 grudnia 2016 r. na YouTube.

Filmik rozpoczyna się poproszeniem córki o imieniu Cooper o przyniesie spod choinki prezentu owiniętego w złoty papier, który jest dla niej przeznaczony. W rzeczywistości jest to puste pudełko, ale dziewczynka nie ma o tym pojęcia.

5 oznak, że wychowałeś rozpuszczone dziecko
5 oznak, że wychowałeś rozpuszczone dziecko [6 zdjęć]

Starasz się być perfekcyjną mamą. Dbasz o swoje dziecko, spełniasz jego prośby, sprawiasz, że czuje się...

zobacz galerię

Dziewczynka po chwili wraca z prezentem, bardzo się z niego ciesząc. Nie chce go oddać tacie, jednak udaje mu się ją do tego przekonać. Następnie ojciec bierze do ręki prezent i wkłada do ognia w kominku.

Dziewczynka momentalnie wybucha płaczem. „Pożegnaliśmy się z kolejnym prezentem. Przykro mi” – mówi ojciec. W dalszej części filmu zastaje ją w swoim pokoju, gdzie dziewczynka żali się do telefonu. Następnie ojciec wraca z nią pod kominek i uderza palące pudełko, mówiąc „Chcę ci powiedzieć, że pudełko było puste”.

Filmik kończy się krzykiem wściekłej Cooper, która odgraża się: „Zniszczę twój telefon i wrzucę do kominka. Poskarżę się na ciebie moim koleżankom”.

Zobacz film: "Ojciec wrzucił prezent córki do palącego się kominka"

Dla dziecka z całą pewnością było to bardzo wstrząsające doświadczenie. Celem ojca było nauczenie córki większego posłuszeństwa, jednak zafundował jej przykre wspomnienie związane z dużym stresem i płaczem. Zamiast respektu uzyskał z całą pewnością wzrost niechęci do swojej osoby.

Ojciec zrobił bardzo okrutny żart córce
Ojciec zrobił bardzo okrutny żart córce (YouTube)

Zobacz także:

Polecane dla Ciebie

Pomocni lekarze

Szukaj innego lekarza

Komentarze

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska S.A. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.