Trwa ładowanie...

Korbell - Bezzapachowy i ekologiczny pojemnik na zużyte pieluchy

Wiosenno-letnie temperatury to czas kiedy nieprzyjemny zapach pieluszek staje się dokuczliwy. Nieświeże powietrze w domu daje poczucie dyskomfortu. Coraz częściej rodzice sięgają po pojemnik na zużyte pieluszki, który jest praktycznym i higienicznym rozwiązaniem tego problemu.

Zobacz film: "Pomysły na wspólne, rodzinne spędzanie czasu"

Pojemnik na zużyte pieluszki Korbell to funkcjonalne i ekologiczne rozwiązanie dla utylizacji pieluszek. Zbudowany jest z trwałego tworzywa ABS oraz wyposażony w podwójny system uszczelniający, dzięki któremu nieprzyjemne zapachy nie wydostają się na zewnątrz. Nawet przy wymianie worka nie ma się bezpośredniego dostępu do wnętrza pojemnika. Unikalny, ciągły i ekonomiczny system workowy pozwala ucinać folię w dowolnym momencie, tworząc nowy worek, dzięki czemu zużywa się tylko tyle folii, ile to konieczne.

Pojemniki Korbell dostępne są w dwóch pojemnościach – 15l i 26l. Oba można zakupić w wybranych sklepach sieci SMYK. W dniach 12.06 – 28.06.2015 można je nabyć w promocyjnych cenach. Pełna lista sklepów na stronie internetowej.

Polecane dla Ciebie

Komentarze

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.