Trwa ładowanie...

Jeden, dwa, trzy, cztery! Jak zachęcić dziecko do aktywności za pomocą tanecznej zabawy?

Płatna współpraca z marką Fisher-Price

Partnerem treści jest Fisher-Price

Wydaje się, że maluchy nie mają poczucia rytmu, więc nie potrzebują kontaktu z muzyką. Jest zupełnie na odwrót! Obcowanie z dźwiękami pomaga dzieciom rozwijać się w wielu obszarach. Poznaj Tańczącego Dj’a, dzięki któremu twoja pociecha szybko opanuje pierwsze słówka w rytmie doskonałej zabawy. Ta muzyczna zabawka będzie wspaniałym prezentem pod choinkę.

Naukowcy uważają, że wszystkie dzieci rodzą się ze słuchem absolutnym. Dlaczego więc my, rodzice nie mielibyśmy zachęcać ich do obcowania z muzyką już od najmłodszych lat? Jeżeli szukasz ciekawego pomysłu na prezent świąteczny, podaruj maluchowi coś, co zachęci go do nauki poprzez dźwięki i melodie. Interaktywna zabawka Taneczny DJ od Fisher-Price pomoże zapamiętywać słówka za pomocą muzyki – oto, w jaki sposób można ją wykorzystać.

Zobacz film: "Taneczny DJ | AD"

Zorganizuj imprezę taneczną

Oczywiście nie chodzi o urządzanie wieczornego party na dziesięć osób. Zaproponuj dziecku wspólną zabawę z udziałem jego przyjaciół. Wśród zaproszonych gości mogą być ukochane maskotki, lalki czy zwierzątka. Imprezę może poprowadzić Taneczny DJ – ta zabawka marki Fisher-Price w kreatywny sposób zachęca dzieci do zabawy i nauki. Kiedy maluch naciśnie jeden z trzech przycisków, interaktywny przyjaciel "rozkręci" każdą zabawę. Co jest w nim wyjątkowego? Taneczny DJ stoi na elastycznej sprężynce, na której sam wesoło podskakuje w rytm muzyki, zapraszając dziecko do wspólnej zabawy. DJ jest wyposażony w ponad 75 dźwiękowych aktywacji, na które składają się wesołe melodie, edukacyjne wypowiedzi i piosenki. Wystarczy nacisnąć przycisk na jego głowie, by rozpoczęła się pełna frajdy zabawa. Zielony przycisk z nutkami uruchamia wesołe piosenki zachęcające dziecko do ruchu. Niebieski przycisk otwiera przed dziećmi świat literek i liczb, dzięki którym poszerzają swoje słownictwo.

Czas na naukę nowych słówek

Taneczny Dj to zabawka, która posiada unikalną funkcję Poziomy Nauki. W praktyce chodzi o to, że rodzic może dopasować edukacyjne treści zabawki, do aktualnego etapu rozwoju dziecka. Tańczący DJ posiada trzy Poziomy nauki – dzięki czemu zabawka rośnie razem z dzieckiem – bawiąc go przez długi czas, i na każdym z poziomów oferując inne, edukacyjne treści. To jak trzy zabawki w jednej.
Najmłodsi podczas zabawy z tą interaktywną zabawką wzbogacają zasób słownictwa poprzez osłuchiwanie się z słowami, poleceniami, a melodie kształtują zmysły. Wystarczy włączyć DJ’a i zobaczyć jak skacze, zachęca do zabawy, a przy okazji angażuje uwagę malucha, wprowadzając go w świat kolorów, literek czy cyferek.

Nagrywajcie własne piosenki

Taneczny DJ ma wyjątkową funkcję nagrywania tego, co powie do niego maluch (lub rodzic) i remiksowania danej frazy w wesołą piosenkę. To sprawia, że zabawa z nim nigdy się nie nudzi. Co więcej rozwija kreatywność oraz wyobraźnię dziecka! Wystarczy nacisnąć czerwony przycisk z symbolem mikrofonu i rozpocząć kreatywną zabawę! Możecie połączyć też zabawę z dodatkowymi instrumentami muzycznymi, np. pianinkiem lub cymbałkami.

Tańczcie, skaczcie, podrygujcie

Nie zapominajmy o tym, że Taneczny DJ świetnie motywuje nie tylko do nauki alfabetu, kolorów czy cyferek, ale również ruchu. Jak wiadomo, to niezwykle istotny element rozwoju, który uczy koordynacji ciała i dodaje pewności siebie. Z wesołym DJ’em od Fisher-Price możemy wspólnie z maluchem zrobić pierwszy krok w stronę tańca. Gdy pociecha zacznie kształtować płynność swoich ruchów, rozwinie się w niej poczucie rytmu i muzykalności. Kto wie, może w przyszłości zainteresuje się tańcem na poważnie? Póki co zachęcamy do zapoznania się z nowością od Fisher-Price, która będzie idealnym upominkiem gwiazdkowym dla najmłodszych!

Płatna współpraca z marką Fisher-Price
Polecane dla Ciebie