Jaka jest ulubiona zabawka księcia George'a? Znamy odpowiedź

Choć zapewne bawi się droższymi i bardziej luksusowymi zabawkami niż większość dzieci, książę George najbardziej lubi zupełnie coś innego. Jaka jest ulubiona zabawka przyszłego króla Wielkiej Brytanii? Prawdopodobnie twoje dziecko ma ją w domu.

Zobacz film: "W zabawkach dla dzieci pora przełamać stereotypy"

Odpowiedzi na to pytanie nieświadomie udzielił sam książę William w czasie wizyty w siedzibie firmy McLaren Automotive w Woking w Anglii. "Mój syn uwielbia Lego" – powiedział książę po tym, gdy obejrzał model samochodu McLaren 720S wykonany z 280 tys. maleńkich klocków tej marki. "Spodobałoby mu się to" – dodał.

Samochód McLaren wykonany z klocków Lego zafascynował księcia Williama
Samochód McLaren wykonany z klocków Lego zafascynował księcia Williama (Screen z today.com)

Mały George nie spędza jednak czasu tylko na zabawie. Właśnie rozpoczął swoją przygodę ze szkołą w placówce Battersea. Na początku czuł się trochę niepewnie, jednak później nabrał śmiałości.

Klocki Lego to ulubiona zabawka przyszłego monarchy
Klocki Lego to ulubiona zabawka przyszłego monarchy (Screen z today.com)

Jaka jest z kolei ulubiona "zabawka" księcia Williama? "Cóż, gustuję w samochodach. Nie takich z klocków, ale w tych prawdziwych. Uwielbiam szybkość" - podkreślił monarcha.

Polecane dla Ciebie

Pomocni lekarze

Szukaj innego lekarza

Komentarze

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska S.A. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.