Jak wizualnie powiększyć małe mieszkanie? (WIDEO)

Małe pomieszczenia są wielkim wyzwanie dla dekoratorów. Należy bowiem urządzić je tak, aby były funkcjonalne, a zarazem stylowe. Co zrobić, żeby uzyskać więcej przestrzeni. Wśród praktycznych sposobów znajdzie się wyburzenie ścian, między innymi pomiędzy kuchnią a salonem.

Jeśli chodzi zaś o techniki wizualnego powiększenia pomieszczeń, wykorzystać można między innymi jasne kolory, zarówno ścian, jak i mebli czy dodatków. Sprawdzą się też ażurowe lub przezroczyste meble, które przy okazji nadadzą wnętrzu nowoczesnego charakteru. Innym trikiem, który zadecyduje o optycznym powiększeniu przestrzeni, jest rozwieszenie luster.

Polecane dla Ciebie

Komentarze

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska S.A. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.