Trwa ładowanie...

Jak podarować dzieciom niezapomniane wspomnienia? Jest pewien sposób

Avatar placeholder
17.01.2023 12:43
Jak podarować dzieciom niezapomniane wspomnienia? Jest pewien sposób
Jak podarować dzieciom niezapomniane wspomnienia? Jest pewien sposób (Adobe Stock)

Niektóre wspomnienia z dzieciństwa towarzyszą nam przez całe życie. Mimo upływu lat doskonale je pamiętamy, a nawet z rozrzewnieniem i uśmiechem na twarzy przywołujemy je w pamięci. Adrian Miniarski, muzyk, twórca kanału "Naucz się grać" ma takie wspomnienie związane z klockami LEGO.

Materiał powstał we współpracy z Lego i Media Expert

– Wspomnienia z dzieciństwa bywają jak piosenka puszczona cicho gdzieś w tle, którą kojarzysz, potrafisz nawet zanucić, ale nie pamiętasz dokładnie jej słów. Są jednak też takie, które jesteś w stanie opisać bardzo szczegółowo – mówi Adrian Miniarski.

Dla niego takim niezapomnianym wspomnieniem jest moment, w którym jako kilkuletni chłopiec otrzymał pierwszy zestaw klocków LEGO. Słuchając jego wspomnień, uśmiech sam pojawia się na twarzy. W końcu wielu z nas ma w głowie podobne przeżycia związane z wymarzonymi prezentami. Takimi, o których pisało się w listach do św. Mikołaja i których zazdrościło się innym. Mimo upływu lat dokładnie pamiętamy, jak wyglądały, być może nawet ciągle mamy je schowane w szafach i na strychach. Teraz, jako rodzice, chcemy podobne, niezapomniane przeżycia podarować swoim dzieciom, by i one mogły niegdyś ze wzruszeniem wspominać, jak to rodzice (tzn. św. Mikołaj) spełnili ich marzenia. Czy moglibyśmy dać swoim dzieciom coś piękniejszego?

Zobacz film: "Klocki lego idealne na prezent."

Materiał powstał we współpracy z Lego i Media Expert

Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze