Trwa ładowanie...
Przejdź na WP

Jak nie pokłócić się w święta? (WIDEO)

Przyjęcie świąteczne w gronie rodzinnym znalazło się na liście najbardziej stresujących wydarzeń według Polaków. Stresują przygotowania, sprzątanie przedświąteczne, kupowanie prezentów, ale też samo spotkanie rodzinne. Do momentów, które irytują Polaków najbardziej, należy pytanie przez bliskich o to, co się dzieje w naszym życiu, a także głosy niezadowolenia co do organizacji świąt i przygotowanych potraw.

Jak uniknąć kłótni przy świątecznym stole? Przede wszystkim warto przemyśleć swoje reakcje w związku z potencjalnymi wydarzeniami. Nie zaszkodzi także cierpliwość i przemilczenie pewnych kwestii.

Polecane dla Ciebie

Pomocni lekarze

Szukaj innego lekarza

Komentarze

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska S.A. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.