Trwa ładowanie...

Internet, telefon, telewizja w pakiecie. Sprawdź ile oszczędzisz wybierając Orange Love

Coraz więcej osób chętnie korzysta z ofert pakietowych, na które składają się najpopularniejsze usługi – internet, telewizja i telefon. Takie rozwiązanie ma wiele zalet, zwłaszcza jeśli możliwe jest dopasowanie konkretnej oferty do swoich potrzeb. Orange oferuje pakiet stworzony z myślą o całej rodzinie. Orange Love, bo o nim mowa, to ultraszybki internet domowy, telefon stacjonarny i komórkowy oraz telewizja – wszystko dla wszystkich!

(pixabay.com)

1. Na czym polega Orange Love?

Orange Love to pakiet usług domowych i mobilnych dla rodziny. W ramach jednej umowy można zyskać:

 • ultraszybki internet domowy – Światłowód,
 • telewizję, która obejmuje nawet 182 kanały, w tym 97 w jakości HD,
 • abonament komórkowy z nielimitowanymi rozmowami i 5 GB internetu mobilnego,
 • telefon domowy z nielimitowanymi rozmowami międzynarodowymi.

Tego rodzaju rozwiązanie, które oferuje Orange, ma wiele zalet. Otrzymywanie jednego rachunku za wszystkie usługi oraz możliwość korzystania z jednego punktu kontaktu, to duża wygoda, ale taki pakiet, to przede wszystkim oszczędność pieniędzy.

2. Ile można zaoszczędzić z Orange Love?

W bardzo prosty sposób można się przekonać, ile uda się zaoszczędzić z Orange Love. W jaki sposób? Wystarczy wejść na stronę z kalkulatorem: https://www.orange.pl/love/kalkulator, aby po chwili wszystko stało się jasne.

Chcąc wyliczyć oszczędności, należy podać ceny swoich aktualnych usług (telewizja, internet domowy, abonament komórkowy i telefon stacjonarny). Kalkulator wyliczy koszty tych samych usług, ale dostępnych w Orange Love. Co ważne, nie trzeba korzystać ze wszystkich jednocześnie, aby użyć kalkulatora i dowiedzieć się, jakie będą koszty za pakiet w Orange.

Przykładowo, płacąc poza siecią Orange 65 zł za telefon komórkowy, 45 zł za internet domowy oraz 45 zł za telewizję, w ofercie pakietowej Orange Love można zaoszczędzić nawet 660 zł rocznie! Suma obecnych kosztów to aż 155 zł miesięcznie, podczas gdy w Orange można mieć te same usługi za 99,99 zł miesięcznie. Taka cena obejmuje:

 • abonament komórkowy – 5 GB internetu mobilnego, w tym 3,2 GB w UE, rozmowy oraz SMS-y i MMS-y bez limitu;
 • ultraszybki internet domowy – Światłowód do 100 Mb/s;
 • telewizja – 103 kanały, w tym 47 w jakości HD;
 • telefon domowy – rozmowy bez limitu na numery stacjonarne.

Ze szczegółami innych ofert można się zapoznać, wchodząc na stronę orange.pl i otwierając zakładkę dotyczącą Orange Love.

3. Urządzenie w supercenie

Oszczędzić można także na urządzeniach, które dokupuje się do poszczególnych usług. Podstawa to nowoczesne smartfony, które są dostępne w supercenach, ale w pakiecie uwzględniony jest już modem Fun Box 3.0, który jest darmowy. Co więcej, Orange Love z telewizją obejmuje również dekoder Samsung 4K.

4. Orange Love – co jeszcze, oprócz oszczędności?

Skorzystanie z oferty pakietowej przygotowanej przez Orange, niesie za sobą szereg korzyści nie tylko w postaci oszczędności. Wśród największych zalet Orange Love, są:

 • jedna umowa – to brak zbędnych formalności i oszczędność czasu, którego nie traci się na zawieranie oddzielnych umów na poszczególne usługi;
 • jedna płatność – konieczność wykonywania tylko jednego przelewu miesięcznie, za internet domowy, telewizję, abonament komórkowy i telefon stacjonarny, to duża wygoda i brak ewentualnego ryzyka, związanego z pominięciem któregoś z rachunków;
 • jeden punkt kontaktu – możliwość rozwiązania problemów, dotyczących różnych usług, podczas wizyty w jednym salonie lub podczas jednej rozmowy na infolinii, to niebywały komfort;
 • ultraszybki internet domowy – Orange jest obecnie liderem na polskim rynku wśród dostawców internetu światłowodowego, dlatego skorzystanie z pakietu Orange Love to szansa na najnowocześniejszą i najszybszą domową sieć;
 • obszerny pakiet usług – dostosowany do potrzeb wszystkich domowników;
 • nowoczesne urządzenia – smartfony w supercenie, darmowy modem oraz dekoder w pakiecie z telewizją.

Z Orange Love oszczędza się nie tylko pieniądze, ale też czas i energię. Zyskuje się więc znacznie więcej, niż może się wydawać.

Artykuł sponsorowany

Polecane dla Ciebie

Komentarze

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.