Trwa ładowanie...

Inny znaczy wyjątkowy - najnowszy film Monster High uczy akceptacji dla odmienności

Informacja prasowa

Zobacz film: "Wybór odpowiedniego przedszkola"

Jak oswoić potwory, duchy oraz inne stukające i podzwaniające łańcuchami upiorne stworzenia, które żyją pod łóżkami i w szafach naszych pociech? Zmienić je w pozytywnych bohaterów fascynujących przygód! Dzieci nie tylko przestaną się bać, ale zaczną myśleć o straszydłach i zjawach w zupełnie odmienny sposób.

W świecie Monster High żaden potwór nie jest postacią grozy, a każda dziwaczna cecha jest akceptowana, gdyż świadczy o naszej wyjątkowości. Bohaterowie, których historię pokochały dzieci na całym świecie, wracają na ekrany w nowym filmie, by budować w najmłodszych fundamenty tolerancji dla różnorodności i przekonać maluchy, że strach ma tylko wielkie oczy, a odmienność oznacza wyjątkowość.

1. Oswajanie potworów i nauka tolerancji

Monster High to nazwa wyjątkowej szkoły, do której uczęszczają potomkowie najsławniejszych potworów świata dorosłych, z kina grozy, horrorów i fantastyki. Od wielu lat animowane filmy o przygodach nastoletnich krewnych Draculi, Frankensteina czy mumii zdobywają serca dzieci i przekazują im bardzo ważną lekcję.

Marka Monster High nie tylko oswoiła potwory w dziecięcym świecie, ale również w fenomenalny sposób realizuje swoją główną misję – edukację najmłodszych w zakresie tolerancji i szacunku dla odmienności, którą obserwują na co dzień wokół siebie.

2. Poszukiwanie własnego miejsca na ziemi

Jesienią Monster High wraca na ekrany i sklepowe półki w zupełnie nowej odsłonie. Najnowsza pełnometrażowa produkcja „Witamy w Monster High” to jeszcze doskonalsza animacja i jeszcze więcej nawiązań do stylu życia dzisiejszych dzieci.

Bohaterowie chcą stworzyć swoje miejsce na ziemi, w którym poczują się sobą i zostaną zaakceptowani. To pragnienie daje początek filmowej historii i wielu ekscytującym przygodom. W filmie nie zabrakło dobrego humoru i zabawnych scen, które rozbawią nawet dorosłych widzów.

Wraz z filmem DVD na sklepowych półkach znajdziemy nowe lalki, a wśród nich Śpiewającą Straszygwiazdę. Ari Hauntington™ to filmowa córka duchów, znana piosenkarka o półprzezroczystej skórze oraz długich, fioletowych włosach. To pierwsza lalka Monster High z interaktywną funkcją zabawy, którą uruchamia się za pomocą ukrytego w naszyjniku rubinowego guzika.

Gdy czujniki w lalce wykryją ruch, Ari rozpoczyna swój występ, który ma aż cztery odsłony. Można więc wybierać między rozgrzewką, próbą, występem i pokazem świateł. Ten ostatni będzie dużym zaskoczeniem, gdyż uruchomienie go spowoduje rozświetlenie się całej twarzy lalki!

Zbliżając i oddalając od niej rękę, dziecko kontroluje światła i dźwięki, co umożliwia wykreowanie spektakularnego występu. Lalki zyskały nowe opakowania i odświeżony wizerunek, który nadal utrzymany jest w charakterystycznej dla marki, wyjątkowej stylistyce.

Lalki dostępne w sklepach z zabawkami, cena ok. 120 PLN.

3. „Witamy w Monster High” czyli jak się to wszystko zaczęło.

Najnowszy film Monster High zaprasza wszystkich do poznania początków wspólnych przygód najpopularniejszych potworków świata, które kiedyś żyły w ukryciu, bojąc się nie tylko ludzi, ale nawet siebie nawzajem. Jednak Draculaura, córka Draculi, razem ze swoimi najlepszymi straszyciółkami wymarzyła sobie szkołę, w której każdy byłby mile widziany i akceptowany.

Zdecydowane spełnić swoje marzenie upiorki wyruszają w podróż po całym świecie i podczas ekscytującej wyprawy rekrutują nowych uczniów. Gdy odezwie się pierwszy szkolny dzwonek w Straszyceum, szybko okaże się, że nawet w tym niesamowitym miejscu rozgrywają się dramatyczne wydarzenia. Przebiegła Moanica, córka Zombie, zamiast zawierać przyjaźnie, sprowadza na uczniów kłopoty.

Upiorki muszą uratować szkołę, która stała się dla nich prawdziwym domem i miejscem, gdzie inność oznacza wyjątkowość! Historia z mądrym przesłaniem trzyma w napięciu, a towarzyszące jej fantastyczne animacje i zabawne dialogi angażują widzów w przygody na ekranie.

Płyta DVD „Witamy w Monster High” dostępna jest w sklepach od 22 września 2016 r., m.in. w salonach Empik.

Premiera telewizyjna w stacji Nickelodeon 29 października o godz. 16:00 (powtórka 30 października godz. 12:00).

Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze
Szukaj innego lekarza
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.