Trwa ładowanie...

Gwiazdy wybierały Zabawki Roku

Avatar placeholder
16.11.2023 14:12
Materiał sponsorowany przez Zabawkowicz.pl
Gwiazdy wybierały Zabawki Roku
Gwiazdy wybierały Zabawki Roku (materiały partnera)

Znani rodzice razem z dziećmi testowali najciekawsze zabawki sezonu. Celebryci bawili się na gali finałowej Konkursu Zabawka Roku, Nagroda Rodziców.

18-sta Edycja konkursu Zabawka Roku, Nagroda Rodziców

(materiały prartnera)

Najważniejsza impreza w branży dziecięcej odbyła się po raz XVII. Wzięli w niej udział m.in.: Anna Dereszowska, Joanna Racewicz, Anna Czartoryska-Niemczycka, Agnieszka i Jakub Wesołowscy, Kamila i Rafał Maślak, Sylvia Novak, Sabina Jeszka, Dagmara Kaczmarek-Szałkow, Robert Stockinger, Agnieszka Mrozińska, Maja Hyży, Kamila Kamińska, Anna Dec, Agnieszka Błach, Beata Sadowska, Karolina Malinowska, Małgorzata Kosik i wielu innych znamienitych gości. Wydarzenie odbyło się 7. listopada 2023 r. w gościnnych progach hotelu Mercure Wiązowna Brant.

(materiały partnera)

Gwiazdy wchodzą w skład Jury konkursu Zabawka Roku, Nagroda Rodziców. Testują zabawki i produkty dla dzieci. Najlepszym przyznają znaki jakości Zabawki Roku i Nagrody Rodziców. Jak mówi organizatorka konkursu Magdalena Kordaszewska – Sprawdzamy tu zabawki, które staną się bestsellerami tej Gwiazdki. A także produkty do pielęgnacji i opieki nad dziećmi – w konkursie Nagroda Rodziców. Znani rodzice bawią się w towarzystwie swoich dzieci. I razem wybierają te najciekawsze.

Nagrodzone zabawki można obejrzeć na www.zabawkaroku.pl. O gadżetach dla dzieci można przeczytać na www.nagrodarodzicow.pl.

Organizatorem konkursu jest serwis Zabawkowicz.pl

Materiał sponsorowany przez Zabawkowicz.pl
Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze