Trwa ładowanie...

Ginekolog opublikował niesamowite zdjęcie. Szybko obiegło cały świat

Avatar placeholder
17.06.2023 13:24
Ginekolog opublikował niesamowite zdjęcie. Szybko obiegło cały świat
Ginekolog opublikował niesamowite zdjęcie. Szybko obiegło cały świat (Instagram)

Dr Samer Shuaib to położnik i ginekolog, który pracuje w Dubaju. W mediach społecznościowych udostępnił zdjęcie upamiętniające jeden z porodów, który odbierał. Dziecku, które właśnie przyszło na świat, najwyraźniej nie spodobał się obowiązek noszenia maseczek ochronnych, dlatego postanowiło ją zdjąć.

spis treści

1. Lekarz opublikował niezwykłe zdjęcie

To niesamowite zdjęcie powstało tuż po porodzie. Zaraz po przecięciu pępowiny lekarz zapozował do zdjęcia wraz z dzieckiem, które przyszło na świat. Pamiątkową fotografię miała wykonać położna.

W tym samym czasie maluszek pociągnął za maseczkę ochronną znajdującą się na twarzy lekarza i tym samym odsłonił jego twarz. Dr Samer Shuaib nie mógł powstrzymać uśmiechu wywołanego tą niecodzienną sytuacją. Po jakimś czasie postanowił opublikować to zdjęcie na Instagramie. Nic dziwnego - jest niezwykłe, więc przypadło do gustu internautom i szybko zyskało ogromną popularność.

2. Ginekolog publikuje zdjęcia w internecie

Zobacz film: "Kontrowersyjny trend na porodówkach"

Dr Samer Shuaib ma na swoim koncie już 6000 porodów i ponad 10 000 pacjentów. Jego profil na Instagramie obserwuje ponad 37 tysięcy użytkowników. To właśnie tam lekarz chętnie dzieli się kadrami ze swojej pracy, gdzie pokazuje cud narodzin.

Widać, że kocha to, co robi i każdy poród jest dla niego ważny. Z dumą pokazuje dzieci - nie tylko te, które właśnie przyszły na świat, ale również starsze, które przychodzą do jego gabinetu wraz z mamą. Na zdjęciach widać, że ma podejście do najmłodszych i że cieszy go widok każdego malucha.

Dr Samer Shuaib w zawodzie pracuje od 2008 roku. Po opublikowaniu zdjęcia udzielił kilku wywiadów, w których przyznał, że słynny noworodek ze zdjęcia, który zdejmuje mu maseczkę, był jednym z bliźniaków. Chwilę wcześniej na świat przyszła jego siostra.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Rekomendowane przez naszych ekspertów

Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze