Trwa ładowanie...
Przejdź na WP

Finał akcji „Boom! I pomagam!”

Informacja prasowa

Zobacz film: "Ciekawe gry i zabawy dla całej rodziny"

Dzięki akcji „Boom! I pomagam!” zorganizowanej przez kanał dziecięcy Boomerang na konto schroniska dla zwierząt w Korabiewicach trafi 20 000 zł. Zabawa, którą stacja zaproponowała na swoim Facebooku, zaowocowała galerią 1000 zdjęć zwierzaków upodobnionych do bohaterów znanych z kreskówek.

Aby wziąć udział w zabawie, wystarczyło w aplikacji dostępnej na facebookowym profilu Boomeranga dodać zdjęcie swojego pupila i upodobnić go do jednego z bohaterów kreskówek znanych z anteny. Za każde zdjęcie kanał przekazywał 20 zł na rzecz schroniska.

W akcję zaangażowali się właściciele i miłośnicy zwierząt. Zasięg kampanii na Facebooku wyniósł ponad 200 000 użytkowników, a do galerii trafiło 1000 zdjęć kotów, psów, świnek morskich i królików. Na konto schroniska w Korabiewicach trafi 20 000 zł. Za zebrane pieniądze zostaną kupione domki, które zapewnią godne warunki psim seniorom.

Wszystkie dodane za pomocą aplikacji zdjęcia wzięły również udział w konkursie.

Polecane dla Ciebie

Pomocni lekarze

Szukaj innego lekarza

Komentarze

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska S.A. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.