Ekologia z Ulicą Sezamkową

Zainteresowanie dzieci naszą planetą jest całkowicie naturalne. W związku z tym warto od najmłodszych lat zadbać o ich świadomość ekologiczną. W tym celu pomocne są programy edukacyjne. Dwa z nich zostaną wyemitowane na antenie MiniMini+ już w najbliższy weekend. Sezamkowy odcinek specjalny „Zielono mi” pojawi się 23 marca o godzinie 18:40, a także 24 marca o godzinie 10:35. Natomiast odcinek „Kochaj Ziemię” będzie można obejrzeć 24 marca o godzinie 18:40, a także 25 marca o godzinie 10:35.

W odcinku Ulicy Sezamkowej pt.: „Zielono mi” odbędzie się festiwal z okazji Dnia Ziemi. Ciasteczkowy Potwór, Tolek i Rosita zostaną wolontariuszami odbierającymi telefony od dzieci chcących się podzielić pomysłami na temat pomocy środowisku. Wróżka Abby przez przypadek zmieni kolor Elmo na zielony. Będzie się działo!

Zobacz film: "Jak zadbać o prawidłowe relacje z dzieckiem?"

"Kochaj Ziemię” to drugi odcinek specjalny Ulicy Sezamkowej poświęcony ekologii. Elmo i jego przyjaciele odwiedzą Misiowy Park Narodowy, by odnaleźć nieuchwytną Niebieskopiórą Jaskółyczkę. W czasie poszukiwań bohaterowie programu dowiedzą się, w jaki sposób mogą zadbać o środowisko naturalne.

Polecane dla Ciebie

Pomocni lekarze

Szukaj innego lekarza

Komentarze

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska S.A. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.