Trwa ładowanie...
Przejdź na WP

Ekologia z Ulicą Sezamkową

Zainteresowanie dzieci naszą planetą jest całkowicie naturalne. W związku z tym warto od najmłodszych lat zadbać o ich świadomość ekologiczną. W tym celu pomocne są programy edukacyjne. Dwa z nich zostaną wyemitowane na antenie MiniMini+ już w najbliższy weekend. Sezamkowy odcinek specjalny „Zielono mi” pojawi się 23 marca o godzinie 18:40, a także 24 marca o godzinie 10:35. Natomiast odcinek „Kochaj Ziemię” będzie można obejrzeć 24 marca o godzinie 18:40, a także 25 marca o godzinie 10:35.

Zobacz film: "Jak zadbać o prawidłowe relacje z dzieckiem?"

W odcinku Ulicy Sezamkowej pt.: „Zielono mi” odbędzie się festiwal z okazji Dnia Ziemi. Ciasteczkowy Potwór, Tolek i Rosita zostaną wolontariuszami odbierającymi telefony od dzieci chcących się podzielić pomysłami na temat pomocy środowisku. Wróżka Abby przez przypadek zmieni kolor Elmo na zielony. Będzie się działo!

"Kochaj Ziemię” to drugi odcinek specjalny Ulicy Sezamkowej poświęcony ekologii. Elmo i jego przyjaciele odwiedzą Misiowy Park Narodowy, by odnaleźć nieuchwytną Niebieskopiórą Jaskółyczkę. W czasie poszukiwań bohaterowie programu dowiedzą się, w jaki sposób mogą zadbać o środowisko naturalne.

Polecane dla Ciebie

Pomocni lekarze

Szukaj innego lekarza

Komentarze

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska S.A. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.