Trwa ładowanie...

Ekipa ThunderCats już w maju na Cartoon Network

Waleczna paczka przyjaciół powraca na ekrany. Bohaterowie „ThunderCats Roar” odkrywają egzotyczną Trzecią Ziemię, codziennie doświadczają fascynujących przygód i dzielnie radzą sobie z ekipą groźnego Mumm-Ry. Premiera już 4 maja o 17:00 w Cartoon Network!

Ekipa ThunderCats ledwo unika zagłady podczas zniszczenia ich rodzinnej krainy - Thundery. Uciekając przed niebezpieczeństwem rozbijają się na tajemniczej i egzotycznej planecie Trzeciej Ziemi. Leon-O, nowo mianowany przywódca ThunderCats, stara się jak najlepiej wypełniać swoje obowiązki.

Wspiera go w tym dzielna grupa przyjaciół: Tigra, Pantro, Cheetara, WiliKit i WiliKat. Bohaterowie każdego dnia podczas odkrywania nowej okolicy przeżywają niezwykłe przygody. Jednak na ich drodze często pojawiają się wrogowie wraz z ich groźnym przywódcą – Mumm-Rą.

W jednym z odcinków w siedzibie ThunderCats pojawia się smutny jednorożec, którego wszyscy przyjaciele zostali schwytani! Wyjątkowy gość nie może przestać płakać – z pomocą próbuje przyjść mu Tigra. Zadanie okazuje się jednak bardzo trudne. Mali widzowie poznają również tajemnicę Miecza Przeznaczenia i zwiedzą siedzibę Mumm-Ry.

Premiera "ThunderCats Roar" już 4 maja o godzinie 17:00. Emisja od poniedziałku do piątku o 17:00 na kanale Cartoon Network.

Materiał Partnera

Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze
Szukaj innego lekarza
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.