Trwa ładowanie...

DZIEWCZYNY NA MISJI - PRZYJACIÓŁKI Z LEGO® FRIENDS ZMIENIAJĄ ŚWIAT PO SWOJEMU!

Avatar placeholder
19.09.2018 15:15
DZIEWCZYNY NA MISJI  - PRZYJACIÓŁKI Z LEGO® FRIENDS ZMIENIAJĄ ŚWIAT PO SWOJEMU!
DZIEWCZYNY NA MISJI - PRZYJACIÓŁKI Z LEGO® FRIENDS ZMIENIAJĄ ŚWIAT PO SWOJEMU! (mat. prasowe)

Andrea, Mia, Emma, Stephanie i Olivia to przyjaciółki z Heartlake City, które chcą zmieniać świat na lepsze. Przygody bohaterek popularnej serii LEGO Friends inspirują dziewczynki na całym świecie do robienia rzeczy prosto z serca i kierowania się uczuciami, by rozpoznać, co jest w życiu ważne i kto może potrzebować naszej pomocy. Na rynku ukazały się właśnie nowe zestawy, które mają zachęcać dzieci do tego, aby wszystko co robią, robiły z sercem, odwagą i finezją. Wielkie przemiany zaczynają się od pozornie małych rzeczy. Takich jak zabawa z LEGO Friends.

1. Dziewczyny z misją: ,"Mamy wielkie serca!"

LEGO Friends to przygody pięciu najlepszych przyjaciółek. Każda z nich jest niezwykła na swój własny sposób, a razem są nie do pokonania. Mają odwagę nie tylko, by uchronić Heartlake City przed tajemniczym grafficiarzem, czy zaopiekować się dziećmi i zwierzętami, które znalazły się w niebezpieczeństwie. One nie boją się nawet stawić czoła oszustom! Te dziewczyny po prostu chcą sprawić, by ich miasto było dobrym miejscem do życia.

Nowe zestawy LEGO Friends inspirują dziewczynki między 6 a 9 rokiem życia, by miały odwagę zmieniać świat i wywierać pozytywny wpływ na otoczenie. Co więcej, mogą nawzajem inspirować się zabawą ze swoimi najlepszymi przyjaciółkami! Razem wspierajmy je na drodze do uczynienia świata lepszym miejscem!

2. Poznaj przyjaciółki z Heartlake City

Zobacz film: "Jakie umiejętności powinno posiadać dziecko, które idzie do przedszkola?"

Emma, Olivia, Stephanie, Andrea i Mia zawsze mają czas na to, by poznawać nowych ludzi i chętnie oprowadzą ich po swoim mieście.

Emma jest artystką. Cały czas rysuje, maluje lub fotografuje. Dlatego w głębi duszy trochę podziwia tajemniczego grafficiarza, który pojawił się w mieście. Misja Emmy: Stworzyć obrazkowy pamiętnik dla swoich przyjaciółek. Każdy tydzień się liczy - czasem można po prostu zrobić zdjęcie, a czasem najlepszym sposobem na oddanie chwili jest rysunek.

Mia ma naturę podróżnika. Uwielbia zwierzęta i zabawę na świeżym powietrzu. Wierzy, że jej klacz Bella rozumie ją lepiej, niż większość ludzi. Jest tak odważna, że raz udało jej się ocalić Bellę z pożaru w lesie!

Misja Mii: Pomagać zwierzętom w potrzebie. Mia każdy weekend spędza w schronisku jako wolontariuszka. Tam pomaga chorym zwierzakom znów stanąć na nogi.

Andrea jest urodzoną artystką sceniczną! Uwielbia śpiewanie i aktorstwo. Czasami zapomina o tym, że jej talent trzeba jeszcze mocno podszlifować - szczególnie wtedy, gdy jej młodsza siostra ją naśladuje…

Misja Andrei: Sprawić, by wszystkie rodzinne przyjęcia urodzinowe stały się niezapomniane! Andrea uwielbia przygotowywać oryginalny występ na każdą okazję. Czasami potrzebuje pomocy swojej najlepszej przyjaciółki i nie ma co ukrywać - razem tworzą świetny zespół muzyczny.

Stephanie to ekspertka od sportu i zdrowia. Uwielbia pływanie i towarzystwo swoich najlepszych przyjaciółek. Zawsze zajmuje się organizacją rozkładu dnia i planuje wszystkie misje. Bardzo lubi pomagać innym.

Misja Stephanie: Ćwiczyć, dbać o zdrowie i figurę, a także robić co najmniej jeden dobry uczynek dziennie! Może dzisiaj ustąpi miejsca staruszkowi w autobusie, a może pomoże dziecku sąsiadów odrobić lekcje?

Olivia jest szalonym naukowcem. Uwielbia wszystko, co ma związek z kodowaniem, inżynierią i mechaniką. Spędza dużo czasu w laboratorium wraz ze swoim małym pomocnikiem - robotem Zobo. Mimo to lubi od czasu do czasu wyjść z przyjaciółkami do miasta.

Misja Olivii: Pewnego dnia stać się prawdziwym naukowcem! Świat cyfrowy jest jej „drugim domem”, więc zawsze chętnie pomaga swoim dziadkom w obsłudze komputera lub telefonu.

3. LEGO Friends "Sypialnia Emmy" (41342)

Jeśli chcesz zmieniać świat, musisz być kreatywny! Nowe pomysły przychodzą do tych, którzy nie boją się myśleć inaczej. Emma ma duszę artystyczną. Uwielbia malować, rysować, robić zdjęcia, a nawet rzeźbić! Możecie pomóc Emmie stworzyć arcydzieło na desce kreślarskiej albo zakręcić kołem garncarskim i wyrzeźbić coś niesamowitego! Ale Chico, kotek Emmy wygląda na zrezygnowanego - szybko, trzeba uchwycić tę chwilę i zrobić mu zdjęcie! Po męczącym dniu, najlepiej jest położyć się na łóżku z baldachimem, chwycić piękny staroświecki telefon i zadzwonić do swoich przyjaciółek.

4. LEGO Friends "Pudełko przyjaźni" (41346)

Dzięki temu zestawowi dzieci będą mogły zbudować naturalnych rozmiarów akcesoria prosto ze świata przyjaciółek z Heartlake City! Pozwólmy im wyrazić siebie! Będą mogły śpiewać do mikrofonu jak Andrea, stworzyć robota-przyjaciela śladem Olivii, wziąć walkie-talkie na przygodę z Mią, wygrać puchar sportowy jak Stephanie, lub towarzyszyć Emmie podczas stylowej sesji zdjęciowej! W zestawie jest wystarczająco dużo elementów, żeby zbudować je wszystkie!

5. LEGO Friends "Kurort w Heartlake" (41347)

Kurort w Heartlake City jest najlepszym miejscem na zabawę i odpoczynek! Lecz gdy nagle zaczynają się dziać podejrzane rzeczy, dziewczyny muszą znaleźć idealne miejsce do główkowania. Może hotelowa restauracja, bar z sokami lub taras nadadzą się na tajne spotkanie strategiczne? Jeśli śledztwo poprowadzi je w kierunku plaży, z pewnością przyda się skuter wodny, parasol lub kamizelka ratunkowa. Może delfin ruszy im z pomocą?

Więcej informacji: www.lego.com

Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze