Trwa ładowanie...

#dziejesienazywo: Na czym polega usuwanie tatuaży? (WIDEO)

Zobacz film: "#dziejesienazywo: Na czym polega usuwanie tatuaży?"

W młodości często chcemy sobie zrobić tatuaż. Kierujemy się modą, chwilowym zainteresowaniem lub zauroczeniem. Niestety świat idzie do przodu, a my zostajemy z pamiątką w postaci nie zawsze dobrze przemyślanego tatuażu, który może stać się powodem do wstydu i wolimy go zakrywać. Jest jednak inna rozwiązanie problemu, jakim są niechciane i nieudane tatuaże.

Jeżeli nie chcemy dłużej patrzeć na naszą pamiątkę z młodości lub tatuaż znajduje się w widocznym miejscu, można go zakryć nowym lub usunąć. Ceny zabiegów usuwania tatuaży zaczynają się od 200 zł. Sprawdź, na czym polega ten zabieg i jak przebiega.

Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze
Szukaj innego lekarza
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.