Trwa ładowanie...

Do kogo jest podobna księżniczka Charlotte?

 Aleksandra Miłosz
29.05.2019 08:31
Do kogo jest podobna księżniczka Charlotte?
Do kogo jest podobna księżniczka Charlotte? (123rf)

Cały świat obiegła wieść, że księżniczka Charlotte, córka księżnej Kate i księcia Williama, ma już za sobą pierwszy dzień w przedszkolu. Dumna mama postanowiła zrobić jej z tej okazji pamiątkowe zdjęcie. Niemal od razu rozgorzały dyskusje komentatorów, a ich głównym tematem było to, do kogo podobna jest mała księżniczka?

Charlotte, która 2 maja skończy 3 lata, do pamiątkowego zdjęcia stanęła na schodach mieszkania swoich rodziców w Kensington Palace. Obserwatorom nie uszło uwadze, że jej strój kosztował ponad 300 funtów, czyli ok. 1,5 tys. zł. Jednak to, co zwróciło największą uwagę, to jej podobieństwo nie tylko do mamy, ale też praprababki, królowej matki Elżbiety.

(PA/dailymail.co.uk)
(PA/dailymail.co.uk)

W porównaniu do swojego starszego brata, księcia George'a, Charlotte nie wydaje się być nieśmiałym dzieckiem. Wprost przeciwnie – znawcy twierdzą, że charakterem przypomina zmarłą w 2002 r. praprababkę. Nie sposób też nie podkreślić jej podobieństwa do księżnej Kate, która mając trzy lata kokietowała ogromnymi, brązowymi oczami.

Zobacz film: "Księżna Kate w ciąży!"
(dailymail.co.uk) Z lewej praprababcia Charlotte, z prawej księżna Kate
(dailymail.co.uk) Z lewej praprababcia Charlotte, z prawej księżna Kate

Teraz mała Charlotte weszła w nowy etap w swoim życiu. Będzie uczęszczać do znajdującego się nieopodal Pałacu Kensington, przedszkola Willcocks. Przez 5 dni w tygodniu będzie mieć do czynienia z "angielską tradycją w połączeniu z zagraniczną nowoczesnością", które są filarem przedszkola, za które rodzina będzie płacić 20 tys. funtów rocznie.

Rekomendowane przez naszych ekspertów

Przedszkole założone w 1964 r. oprócz zabawy oferuje swoim podopiecznym kurs garncarstwa, aktorstwa czy j. Francuskiego. Ponieważ zarówno Charlotte, jak i George mają już swoje codzienne obowiązki chodzenia do przedszkola i szkoły, nie będą już tak często towarzyszyć swoim rodzicom w trakcie oficjalnych wizyt zagranicznych.

Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze