"Diagnostyka dla Twojej ciąży" ponownie odwiedzi Rzeszów!

Projekt edukacyjny, który już od pięciu lat przemierza Polskę i dociera do przyszłych rodziców z cenną wiedzą na temat roli badań diagnostycznych w wyjątkowym czasie oczekiwania na przyjście dziecka na świat, zagości 24 września w Rzeszowie (Teatr Maska). W bogatym programie już 15-tego spotkania z cyklu „Diagnostyka dla Twojej ciąży” nie zabraknie porad uznanych specjalistów z dziedziny ginekologii, diagnostyki laboratoryjnej oraz komórek macierzystych.

Organizatorzy kampanii – sieć laboratoriów DIAGNOSTYKA, mają ambicję, aby przekaz kampanii dotarł do jak największej liczby przyszłych mam i ojców. W tym celu angażują najwybitniejszych ekspertów, którzy opowiadają, na czym polegają poszczególne badania oraz udzielają wskazówek, jak przygotować się do macierzyństwa.

Polecane wideo:

Zapraszamy 24 września 2013

do rzeszowskiego Teatru Maska, ul. Mickiewicza 13,

początek o godz. 18.00. Wstęp wolny.

Od ubiegłego roku w programie kampanii podejmowany jest także temat komórek macierzystych oraz szerokich możliwości ich wykorzystania dla ratowania zdrowia i życia ludzkiego. Warto mieć w tym zakresie jak najszerszą wiedzę, szczególnie że jedyną i niepowtarzalną okazją ich pobrania jest moment porodu. W trakcie spotkania będzie możliwość zadania pytania (również anonimowo) wybranemu ekspertowi. Uczestnicy wezmą udział w warsztacie z coachem, Lilianną Kupaj, który pomoże im przygotować się do nowej życiowej roli – bycia rodzicem. To jednak nie wszystko. W ramach spotkania będzie można również wysłuchać porad doświadczonej położnej czy obejrzeć pokaz wiązania chust do noszenia niemowląt. Każda Pani otrzyma miły kosmetyczny upominek ufundowany przez

Lek. med. Jadwiga Homa – Specjalista ginekologii i położnictwa, seksuolog. Pracuje w Szpitalu Wojewódzkim nr 2 im Św. Jadwigi Królowej w Rzeszowie oraz na Oddziale Ginekologii i Położnictwa Szpitala Specjalistycznego ProFamilia w Rzeszowie. Od 2008 roku prowadzi prywatną specjalistyczną praktykę lekarską z zakresu ginekologii i położnictwa, a od 2011 także w zakresie seksuologii. Od 2009 roku pracuje w Klinice Macierzyństwa Medicor w Rzeszowie.

Mgr Danuta Kozłowska – Farmaceutka, Specjalista II-go stopnia analityki klinicznej, Dyrektor ds. Medycznych sieci DIAGNOSTYKA. Absolwentka AM we Wrocławiu, od 2001 kierująca pracą w laboratoriach klinicznych w sieci laboratoriów DIAGNOSTYKA. Od wielu lat prowadząca ze strony laboratorium - wspólnie z lekarzami ginekologami - program Prisca, statystyczną ocenę zagrożenia płodu Trisomiami 21,18 i 13 (Zespół Downa, Edwardsa, Plateau)

Prof. dr hab. Marcin Majka – Naukowiec, Specjalista w dziedzinie Komórek Macierzystych. Przewodniczący Rady Naukowej Banku Komórek Macierzystych DIAGNOSTYKA. Kierownik Zakładu Transplantologii, Katedry Wszelkie szczegóły na temat kampanii „Diagnostyka dla Twojej ciąży” odnaleźć można na stronie bezpiecznaciaza.pl

Komentarze
Artykuły Aktualności
Aktualności

"Sceny z życia smoków" powracają!

Znasz już historię i przygody smoka, żaby, krokodyla i innych bohaterów fantastycznego świata? Czas, aby poznało je także twoje dziecko. Do księgarń powraca kultowa książka Beaty Krupskiej Sceny z życia smoków, która po raz pierwszy pojawiła się w 1987...

Aktualności

Seria SIRI od Wydawnictwa Wilga

Seria SIRI od Wydawnictwa Wilga

Siri i Brudasek Jak wytłumaczyć dziecku, czym jest zazdrość? Zobacz, jak Siri radzi sobie z tego typu emocjami. Siri i nowi przyjaciele Siri bardzo chce mieć rodzeństwo... Niestety nie zawsze można mieć to, co się chce. Przeczytajcie, jak dziewczynka...

Aktualności

Modna rodzina

Modna rodzina

Rodzinna moda Świąteczny okres sprzyja okazjom. Produkty wielu marek dostępne są w promocyjnych cenach, dzięki czemu każdy człowiek może poczuć się modnie i atrakcyjnie.

Aktualności

Targi "Moje Dziecko"

Targi "Moje Dziecko"

Targi "Moje Dziecko" odbędą się 31.08-01.09.2013 w Hali Torwar w Warszawie.

Aktualności

Promocyjna oferta portalu cdp.pl

Promocyjna oferta portalu cdp.pl

Logo Portal cdp.pl przygotował ciekawą promocję dla użytkowników serwisu parenting.pl Bajkowa oferta Zapraszamy do skorzystania z promocji!

Aktualności

#dzieńdobryWP: Czy rodzi się coraz więcej dzieci?

Rodzi się coraz więcej dzieci Tłumy na porodówkach? A może przyszłe mamy nie mają powodów do zmartwień i miejsca wystarczy dla każdej? Karolina Jakobsche odwiedziła jedną z warszawskich porodówek i odkryła prawdę.