Trwa ładowanie...

Córka przypadkowo poinformowała ojca o romansie matki

Podczas codziennej rozmowy ze swoją córką, Steven zaniepokoił się. Dziewczynka wspomniała, że jej mama była w domu sąsiada i długo nie wychodziła. Później okazało się, że miała romans.

Zobacz film: "Zdrada męża zmotywowała ją do zrzucenia wagi"

1. Zdrada małżeńska

Steven pewnego dnia wrócił do domu z pracy i jak zwykle przy obiedzie słuchał, jak jego córka opowiada mu o swoim dniu. Wtedy zwrócił uwagę na jeden szczegół jej historii.

Dziewczynka wspomniała, że jej mama była w domu sąsiada. Zaniepokojony tata zapytał więcej o to, co się stało. Córka opowiedziała, że kiedy wróciła do domu ze szkoły, nie zastała tam swojej mamy. Jednak zamiast tego sąsiad, mieszkający obok, wystawił głowę przez swoje drzwi wejściowe i powiedział, że mama "zaraz wyjdzie".

Następnego dnia Steven zapytał żonę, dlaczego była u sąsiada. Kobieta początkowo udawała, że nic nie wie i wymyśliła szybką wymówkę, ale jej mąż dokładnie wiedział, kiedy kłamała. Byli małżeństwem ponad 14 lat. W końcu kobieta złamała się i przyznała, że całowali się i dotykali, ale "czuła się źle", więc przestała.

"Wiem, kiedy kłamie i jaka jest w tym dobra. Uważam, że wydarzyło się dużo więcej niż tylko całowanie" – powiedział Steven.

2. Wybaczenie zdrady

Mężczyzna początkowo wyrzucił z domu niewierną żonę, ale później zgodził się na terapię małżeńską i pozwolił jej wrócić. Zrobił to dla dobra dzieci.

Rozwód rodziców
Rozwód rodziców (GettyImages)

Później okazało się, że żona i sąsiad rozmawiali przez kilka tygodni, zanim się spotkali. Niewinny sms doprowadził do wymiany zdjęć i zalotnych tekstów.

"Powiedziała, że kiedy wysyłał wiadomości, to było niewinne, a kiedy doszło do tego w rzeczywistości, czuła, że zaraz zwymiotuje. Ja po prostu w to nie wierzę. Gdy dwoje dorosłych ludzi, mając okazję zrobić to, o czym rozmawiali przez trzy tygodnie, tego nie robi" – powiedział Steven.

Po zapytaniu o radę na Reddicie jeden z użytkowników powiedział:

"Myślę, że w tym momencie musisz założyć, że cię zdradziła, a następnie zadać sobie pytanie, czy możesz jej wybaczyć. Zastanów się, czego potrzeba, aby zostać z żoną. Nie myśl o tym, co się stało. To zajmie trochę czasu".

Inny napisał: "Terapia to dobry początek. Będzie musiała się mocno napracować, aby naprawić związek. Może nie sprostać temu zadaniu. Powodzenia".

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze
Szukaj innego lekarza
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.