Córka Adama Małysza kończy 20 lat. Zmieniła się nie do poznania!

Adam Małysz, były polski skoczek narciarski, dziś kierowca rajdowy, ze związku z żoną Izabelą ma jedną córkę o imieniu Karolina. Małżeństwo zawsze dbało o to, aby dziewczynka nie wychowywała się w blasku fleszy i zachowała prywatność. Dziś Karolina ma prawie 20 lat i sama decyduje o tym, jakimi informacjami dzieli się z innymi.

Zobacz film: "Piosenkarka Sylwia Grzeszczak też strzeże prywatności swojej córki"

Karolina jako kilkuletnie dziecko na rękach mamy dopingowała tatę w trakcie zawodów w Polsce i za granicą. Miała burzę kręconych włosów w kolorze blond. Dziś nie przypomina siebie sprzed lat. Zmieniła się nie do poznania.

Karolina Małysz skończy w tym roku 20 lat
Karolina Małysz skończy w tym roku 20 lat (Instagram / @karolina_malysz)

1. Dorosła córka

W październiku 2017 roku skończy 20 lat. Jest szczupłą szatynką. Wyrosła na piękną i zgrabną kobietę.

Córka Adama Małysza jest w związku od kilku lat
Córka Adama Małysza jest w związku od kilku lat (Instagram / @karolina_malysz)

Karolina ukończyła Zespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich w Wiśle. Od października będzie studiować jeden z dwóch kierunków. Rozważa bezpieczeństwo wewnętrzne i stosunki międzynarodowe na jednej z krakowskich uczelni. Jej pasją są języki obce: angielski, francuski i hiszpański. Lubi malować i grać w piłkę nożną.

Oryginalne imiona dzieci polskich gwiazd
Oryginalne imiona dzieci polskich gwiazd [6 zdjęć]

Bycie dzieckiem celebryty rządzi się własnymi prawami. Tak jak i ich znani rodzice, muszą się przecież...

zobacz galerię

2. Karolina na Instagramie

20-latka jest aktywna w internecie. Prowadzi konto w serwisie społecznościowym Instagram, w którym dzieli się z obserwującymi zdjęciami dokumentującymi jej życie prywatne. Możemy dowiedzieć się, gdzie była na wakacjach, jak wygląda jej chłopak, z którym jest w związku od kilku lat, w którym lokalu odbyła się jej studniówka.

Zobacz także:

Mimo to 20-latka przyznaje, że nie jest zainteresowana światem polskiego show-biznesu, a wystąpienia publiczne nie sprawiają jej przyjemności.

Jak myślicie: jest podobna do sławnego taty?

Polecane dla Ciebie

Pomocni lekarze

Szukaj innego lekarza

Komentarze

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska S.A. z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.