Trwa ładowanie...

Chłopiec był maltretowany i molestowany. Uratowała go kelnerka

Avatar placeholder
16.07.2021 18:38
Chłopca udało się wyrwać z rodzinnego koszmaru dzięki pomysłowości kelnerki
Chłopca udało się wyrwać z rodzinnego koszmaru dzięki pomysłowości kelnerki (YouTube)

Jedna z amerykańskich stacji telewizyjnych poinformowała o niesamowitym czynie, jakiego dokonała kelnerka podczas jednej ze swoich zmian w restauracji. Dzięki intuicji i sprytnej reakcji kobieta uratowała nieznajomego chłopca przed niebezpieczeństwem, jakim byli jego rodzice.

spis treści

1. Rany i siniaki na twarzy

Do zdarzenia doszło w jednej z restauracji w Ohio. Dzięki nagraniom opublikowanym przez stację CBS Miami wszyscy mieli okazję poznać Flavaine Carvalho, która uznawana jest teraz za prawdziwą bohaterkę.

W trakcie swojej zmiany kobieta obsługiwała rodzinę z 11-letnim synem. Od razu sytuacja wydała jej się dziwna, ponieważ wszyscy zamówili posiłki, ale chłopiec nie dostał żadnego z nich.

Zobacz film: "4- latek zmarł tydzień po tym, jak był na basenie z rodzicami"

Jak wynikało z tłumaczenia jednego z rodziców, miał zjeść później w domu. Jednak, gdy kelnerka chciała nawiązać kontakt wzrokowy z jedenastolatkiem, zauważyła na jego twarzy rany i siniaki. Takie same ślady miał również na ramionach.

Flavaine postanowiła działać, ale wiedziała, że musi być bardzo ostrożna.

2. Interwencja policji

W celu potwierdzenia, że chłopiec potrzebuje pomocy, napisała kartkę i pokazała ją w taki sposób, by tylko on mógł ją zobaczyć. Po zerknięciu na kartkę dziecko delikatnie skinęło głową. Nie czekając dłużej, kobieta udała się na zaplecze i zawiadomiła policję. Po przybyciu funkcjonariuszy chłopiec został wysłany do szpitala a matka i ojczym zostali zatrzymani.

Chłopca udało się wyrwać z rodzinnego koszmaru dzięki pomysłowości kelnerki
Chłopca udało się wyrwać z rodzinnego koszmaru dzięki pomysłowości kelnerki (YouTube)

W trakcie badania okazało się, że dziecko ma liczne obrażenia i od wielu miesięcy było maltretowane i molestowane. Na szczęście, dzięki pomysłowości i szybkiemu działaniu nieznajomej, udało się je wyrwać z rodzinnego koszmaru.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Polecane dla Ciebie
Pomocni lekarze